عمومی

ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات گردشگری در کرمانشاه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حمیدرضا سهیلی روز یکشنبه در جلسه رسیدگی به مشکلات متقاضیان حوزه سرمایه گذاری در اظهار نظر 18 با حضور متقاضیان و نمایندگان بانک ها اظهار داشت: با توجه به نیاز متقاضیان و سرمایه گذاران، مدیریت مسئول پیگیری لازم و قانونی است، نتایج به دست آمده به مرحله اجرا گذاشته شد تا مردم از شر تاول ها خلاص شوند.

وی افزود: بانک ها باید رسیدگی به این گونه درخواست ها را تسهیل و تسریع کنند و حداکثر تسهیلات را برای جذب شرایط فراهم کنند.

مدیر میراث گردشگری و صنایع دستی کرمان شاه تصریح کرد: با توجه به اهمیت این گونه سرمایه گذاری ها در ایجاد اشتغال و خروج از استان، باید تمام تلاش خود را برای رفع موانع حوزه گردشگری به عنوان بهترین راه توسعه استان به کار گرفت.

دوست گفت: تا سال گذشته قوانین بسیار دستی و پرهزینه بود و مشکلات زیادی ایجاد می کرد، اما در قوانین جدید بسیاری از مشکلات گذشته برطرف شده و تلاش می شود بسته به این قوانین مشکلات اینها نیز برطرف شود. مردم عمدتا در زمینه معرفی ضمانت نامه به بانک حل می شوند فصل باید باشد.

وی از سرپرست معاونت سرمایه گذاری استان کرمانشاه خواست تا برای جلوگیری از بروز مشکلات تلاش کنند و با در نظر گرفتن حجم کار و نیاز، درخواست های هدفمند و برنامه ریزی شده از متقاضیان ارائه کنند و به بانک های مربوطه معرفی شوند. در هر منطقه فعالیت می کنند تا از سرگردانی این عزیزان جلوگیری شود

مدیرکل میراث، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه از نظر پرداخت تسهیلات یکی از استان های پیشرو در منطقه است و این نشان از پیشرفت در دست اقدام همکاران و هماهنگی با اکثر بانک ها و تلاش است. برای بهبود این رقم ساخته می شوند.

در این جلسه متقاضیان تسهیلات 18 مشکلی که برای دریافت تسهیلات در بانک داشتند را ذکر کردند که مدیران و کارشناسان ضمن بررسی این مشکلات، نسبت به ارائه راهکار و رفع این مشکلات اقدام کردند.

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا