ورزش

میراسماعیلی نماینده ایران درانتخابات آسیا/مشخص شدن زمان مجمع – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، ششمین جلسه رئیس فدراسیون جودو امروز (یکشنبه 19 آذرماه) با حضور محمود خسروی رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد. عرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو

در جلسه امروز گزارش اولیه از روند ثبت نام نامزدهای فدراسیون دولتی جودو، مراحل اجرای مدارک کاندیداها در وزارت ورزش و جوانان و در خصوص جلسه بررسی شورا به دست اعضا رسید.

در ادامه این جلسه اعضا با اکثریت رئیس تصمیم گرفتند که انتخابات مجمع در تاریخ 16 یا 22 مرداد برگزار شود و دو دوره انتخابات برگزار و در نهایت این دو تاریخ مشخص شد. نامه های برنامه ریزی شده به وزارت ورزش و جوانان اعلام شد.

از جمله، رئیس جلسه، میراسماعیلی را به عنوان نماینده انجمن یهودیان ایران به انجمن یهودیان آسیا معرفی کرد. رئیس فدراسیون جودو با تشکر از محمد درخشان که بیش از 16 سال است که فدراسیون جودوی ایران و آسیا را برای حضور در این انتخابات نامزد کرده است، توسط رئیس فدراسیون جودو معرفی شده است.

در این جلسه فدراسیون بازار، دبیر و خزانه دار فدراسیون، رئیس اداره، نماینده آموزش و پرورش و نماینده آموزش و پرورش و نماینده دولت استان گزارش های خود را از برنامه ها و فعالیت های خود انجام و ارائه کردند.

محمد صابر گرایلی رئیس، مریم بهاروند رئیس، رئیس فدراسیون صدیقه کیبی زاده دبیرکل، جلیلوند، عباس سولگی محمد بلوطی (محمد بلوطی) Taktm بی دل (سرمربی تیم ملی جودو بانوان و کارشناس بانوان بانوان) میثم تمیمی (بازرس فادرس) جافری (رئیس انجمن جودو دانش آنزوزی و REPRESENTATIVE OF دانش آنوزی در هیئت رائیسه) افراد حاضر در جلسه بودند.

گفتنی است خسروی رئیس کمیته ملی المپیک برای اجرای برنامه های توسعه ای این کمیته پیشنهاد کمک و همکاری کرد.

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا