اجتماع

پیام مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران

دکتر اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:

فرا رسیدن ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی و بهار انقلاب را تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی برخی از مناسبت‌ها از اهمیت فراوانی برخوردارند. ۱۲ فروردین از جمله این مناسبت‌ها و روزی است که تلاش‌های یک ملت به بار نشست و پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ملت قهرمان ایران با آرای خود سرنوشت کشور و نوع حکومت را انتخاب کردند تا در سایه ثمره انقلاب و حاکمیت نظام اسلامی، بتوانند مناسبات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی بهتر از گذشته ایجاد و با نظام جهانی تعامل کنند.

اکنون که چند دهه از آن تاریخ می‌گذرد، نظام جمهوری اسلامی با همه فراز و نشیب‌ها، دوران پرافتخاری را پشت سر گذاشته و با ورود به دومین مرحله خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی، آینده‌ای روشن پیش روی ملت ترسیم کرده است.

در این شرایط، پاسداری و تلاش برای حفظ موفقیت‌ها و دستاورد‌های انقلاب اسلامی وظیفه‌ای است که بیش از گذشته احساس می‌شود. حضور مؤثر در نهضت خدمت‌رسانی به هم‌وطنان و حرکت در مسیر رشد، توسعه و بالندگی کشور، می‌تواند روند موفقیت‌ها و دستاورد‌ها را سرعت بخشد و انقلاب اسلامی را از آسیب‌ها مصون دارد.

امیدواریم، در سال جدید نیز شاهد موفقیت‌های روزافزون کشور در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی باشیم.

اسماعیل للـه‌گانی

انتهای پیام/

مشاهده مطالب بیشتر

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا