ورزش

پیروزی یاران عبادی‌پور و معروف در لیگ والیبال ایتالیا و ترکیه 

تیم والیبال میلانو با حضور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران موفق شد به پیروزی برسد.

به گزارش مجله ایرانی، درجریان هفته‌ هجدهم لیگ والیبال ایتالیا، دو تیم میلانو و پادووا به مصاف هم رفتند که این بازی در آخر با نتیجه ۳ بر ۱ به سود میلانو به اتمام رسید.

این رقابت در چهار ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۹ به سود میلانو به پایان رسید. 

میلاد عبادی‌پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که برای میلانو بازی می‌کند در این رقابت برای تیمش به میدان رفت و توانست‌ ۱۰ امتیاز به دست بیاورد.

این رقابت‌ یک ساعت و ۴۲ دقیقه ای در آخر به‌ سود یاران عبادی پور به اتمام رسید تا میلانو به نهمین برد فصل خود برسد. میلانو اکنون با ۲۶ امتیاز در رده هفتم سری آ ایستاده است.

همچنین در جریان هفته هجدهم لیگ والیبال ترکیه، دو تیم والیبال اسپورتوتو و فنرباغچه به مصاف هم رفتند که این بازی در آخر با نتیجه 3 بر 1 به سود فنرباغچه به پایان رسید.

این رقابت 2 ساعته در چهار ست و به ترتیب با نتایج 25 بر 23، 29 بر 27، 20 بر 25 و 25 بر 21 به سود فنرباغچه تمام شد.

سعید معروف کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران که در لیگ ترکیه برای فنرباغچه توپ می‌زند در این رقابت برای تیمش به میدان رفت و سه امتیاز پوئن کسب کرد.

همچنین تیم تورشاد در لیگ ترکیه برابر جیزره بلدیه قرار گرفت و با نتیجه 3 بر 1 (25 بر 23، 23 بر 25، 25 بر 22 و 25 بر 20) شکست خورد. بردیا سعادت در این رقابت برای تورشاد 20 امتیاز به دست آورد اما درخشش والیبالیست ایران برای برد تیمش کافی نبود.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا