ورزش

پیست اسکی توچال بازگشایی شد

این پیست امروز به عنوان هتلی با ظرفیت 75 نفر و 29 اتاق آماده ارائه خدمات به اسکی بازان و گردشگران افتتاح شد.

این گزارش صریح بود و همچنین مدیرعامل باشگاه ورزشی در تشریح امکانات و جزئیات پیست خاطرنشان کرد: دو تله پورت در پیست داریم و اسکی بازان به راحتی می توانند از پیست بالا و پایین بروند. همچنین استفاده از تونل رایگان است.

بعد از بارندگی های چند روز گذشته زمین را به صورت غیر رسمی افتتاح کردیم. در ابتدا کسانی که به تحصیل علاقه داشتند آمدند و از آن استفاده کردند.

وی افزود: از امروز به طور رسمی سایت را افتتاح و عملیاتی کردیم و علاقه مندان زیادی امروز برای استفاده از آن حضور دارند. در پیست مجموعاً 1200 نفر ظرفیت داریم که 2 دستگاه با ارتفاع های مختلف در مکان های مختلف قرار گرفته اند. قبلاً یک دستگاه داشتیم، سال گذشته دستگاه دیگری را نیز اضافه کردیم.

مدیر گروه ورزشی خاطرنشان کرد: این خط اضافه شده است تا علاقه مندان نیز بتوانند از امکانات استفاده کنند. 20 شب پیش، 20 مجموعه موفق، کسانی که در هتل اقامت می کنند می توانند امسال از 670 خط طراحی و ساخت خودمان استفاده کنند و اکنون با افزایش بسیار زیاد مجموعه افزایش یافته است و شرایط برای کسانی که دارند بسیار خوب است. خواستن به صاحبانش، به وجود آمد. این به خودی خود به کاهش تعداد حوادث کمک می کند، زیرا آنها به طور گسترده در منطقه پخش می شوند و موارد مرتبط با آنها به حداقل کاهش یافته است.

کمک در خصوص امکانات این هتل گفت: هتل 3 ستاره یکی از مرتفع ترین هتل های کوهستانی کشور و در واقع یکی از مرتفع ترین هتل های کوهستانی جهان محسوب می شود که شامل 30 اتاق و حدود 75 نفر می باشد. ما خدمات ظرفیت های مختلفی داریم. رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و امکانات متفاوتی دارد که عاشقان می‌توانند هم در تابستان و هم در زمستان از آن لذت ببرند، در واقع در فصل گرم منظره‌ای طبیعی از کوه‌ها برای عاشقان داریم. در فصل زمستان که هوا سرد می شود، علاقه مندان فرصتی طلایی دارند تا بیرون بیایند و از همه برف های این دنیا استفاده کنند. در صورت رزرو بلیط برای کابین پایین تر، بقیه صندلی ها رایگان بوده و نیازی به پرداخت کرایه جداگانه نیست.

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا