اجتماع

آغاز فعالیت «شاتل سرویس گردشگری» در نوروز ۱۴۰۳

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز فعالیت شاتل سرویس گردشگری در نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش مجله ایرانی، شادی مالکی در این مورد گفت: طرح «شاتل سرویس تاکسی» چندماهی است که در شهر تهران رونمایی شده و با استقبال شهروندان روبرو شده است.

وی افزود: طبق هماهنگی با اداره کل میراث فرهنگی استان تهران قرار است در نوروز ۱۴۰۳ این سرویس در اختیار گردشگران نوروزی قرار بگیرد تا از ظرفیت‌های سرویس‌های اشتراکی برخوردار شوند و به راحتی از نقاط مختلف شهر به اماکن دیدنی، گردشگری و تفریحی تهران اعزام شوند.

مالکی یادآور شد: قرار است شاتل سرویس‌های گردشگری در ایام نوروز ۱۴۰۳ در بخش گردشگری شهری تهران و نقاط گردشگرپذیر از جمله منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، کاخ گلستان، کاخ سعدآباد و بافت تاریخی شهر تهران به صورت پایلوت در دسترس قرار بگیرند. 

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران خاطرنشان کرد: امیدوارم با توجه به حلقه مفقوده گردشگری تهران در حوزه حمل و نقل، بتوانیم اقدام شایسته‌ای برای خدمات رسانی گردشگری شهر تهران در نوروز ۱۴۰۳ و در کنار ارائه خدمات «کارت گردشگری شهر تهران» داشته باشیم. همه این اقدامات جهت افزایش استاندارد گردشگری شهر تهران صورت می‌گیرد.

به گفته مالکی، مسیرهای درنظر گرفته برای شاتل سرویس گردشگری ویژه نوروز ۱۴۰۳ با مبدا متروغ حقانی و باغ کتاب و همچنین مقاصد مشخص شده شامل کاخ نیاوران، کاخ سعدآباد، بوستان ملت، امامزاده صالح(ع)، میدان امام خمینی(ره)، دریاچه چیتگر، برج میلاد و ایران مال به صورت رفت و برگشت خواهد بود.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، شهروندان و مسافران نوروزی پایتخت می‌توانند با نصب اپلیکیشن «شهرزاد»، در بخش شاتل سرویس از خدمات این سرویس بهره‌مند شوند.

انتهای پیام 

مشاهده مطالب بیشتر

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا