نماد سایت مجله ایرانی

امکان ثبت ۹ خدمات جدید کمیته امداد در دفاتر پیشخوان دولت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

امکان ثبت ۹ خدمات جدید کمیته امداد در دفاتر پیشخوان دولت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مجتبی ذنوبی رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات، امنیت و هوشمندسازی گفت: در پی تفاهم‌نامه کمیته امداد و شرکت پیشخوان خدمات ایرانیان و در راستای اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری، مبنی بر واگذاری خدمات دستگاه‌های اجرایی به دفاتر پیشخوان دولت، امکان ثبت ۹ خدمت دیگر کمیته امداد از دفاتر پیشخوان دولت فراهم شد.

وی افزود: این اقدام در راستای ارائه خدمات غیر حضوری مطلوب به جامعه هدف، تسهیل و تسریع در خدمت‌رسانی شایسته به خانواده‌های تحت حمایت انجام شده است.

رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات، امنیت و هوشمندسازی در همین راستا فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی لازم به مددجویان برای ثبت درخواست‌ها در صورت لزوم انجام شده است.

ذنوبی بیان کرد: از این پس مددجویان می‌توانند برای دریافت کمک هزینه تحصیلی، کمک هزینه ازدواج و تأمین لوازم ضروری زندگی، درخواست خود را در دفاتر پیشخوان دولت ثبت کنند.

وی ادامه داد: همچنین امکان ثبت درخواست احداث مسکن، درخواست تعمیر مسکن، درخواست خرید مسکن و درخواست احداث فضای جانبی در دفاتر پیشخوان دولت فراهم شده است.

رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات، امنیت و هوشمندسازی کمیته امداد اظهار کرد: درخواست دریافت اجاره و ودیعه مسکن، درخواست معافیت و انتقال مددجوی سرباز از دیگر مواردی است که ثبت آنها در دفاتر پیشخوان دولت ممکن شده است.

خروج از نسخه موبایل