اجتماع

ایستگاه‌های سیار «آینده شبیه توست» میزبان دختران تهران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، اکرم رجایی معاون شهردار منطقه ۲ با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و آئینی همزمان با دهه کرامت اظهار داشت: این ایام فرصتی برای جریان سازی فرهنگی و توجه ویژه به موضوع دختران در جامعه و توسعه سلامت اجتماعی دختران است، بدین منظور برنامه‌های ویژه دختران پیش بینی و در حال اجرا است.

وی با اشاره به برپایی ایستگاه‌های “آینده شبیه توست ” افزود: ایستگاه‌های ثابت و سیار در قالب خودروهای پویش «آینده شبیه توست» در بوستان‌های پردیسان، پرواز، ستارخان مستقر هستند و با توزیع هدایا و گل، پیکسل و اقلام فرهنگی متناسب با این پویش پذیرای دختران و شهروندان هستند.

وی افزود: اردوهای تفریحی دختران، برگزاری جشن یک هزار نفری دختران و برگزاری ورک شاپ‌های هنری، کارآفرینی، جشنواره غذای سالم و..، برپایی نمایشگاه آثار و دست آفریده‌های دختران نوجوان و همچنین مسابقات علمی، ورزشی و هنری از دیگر برنامه‌های در حال اجرا است.

معاون شهردار منطقه ۲ با اشاره به برپایی ایستگاه چایخانه حضرت در ۴ نقطه پرتردد منطقه گفت: چایخانه حضرت در میدان شهید طهرانی مقدم، کوی نصر، بقعه شیخ طرشتی و خیابان ستارخان برپا و از شهروندان و دلدادگان به خاندان عصمت و طهارت پذیرایی می‌شود.رجای در ادامه به مشارکت در برگزاری جشن بزرگ امام رضایی‌ها در روز جمعه اشاره کرد و گفت: شهرداری منطقه ۲ با برپایی استیج، سرود، مسابقه ویژه کودکان و موکب پذیرایی و … میزبان شهروندان خواهد بود.

وی افزود: تمامی برنامه با محوریت شعار «آینده شبیه توست» و «ایران حرم است» با اهداف معرفی ویژگی‌های ارزنده حضرت معصومه (س) و حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع) با تأکید بر کرامت و مهربانی ایشان، ایجاد نشاط، فضایی امید بخش و انگیزشی، فضای معنوی همراه با ترویج و نشر فرهنگ رضوی، اجرا می‌شود.

ایستگاه‌های سیار «آینده شبیه توست» میزبان دختران تهران

مشاهده مطالب بیشتر

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا