اجتماع

تا ابتدای آنلاین ماه ۵۰۰ کلاس درس خیر ساز به بهره‌برداری خواهد رسید

رئیس هیئت‌مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز:

تا ابتدای مهر ماه ۵۰۰ کلاس درس خیر ساز به بهره‌برداری خواهد رسید

رئیس هیئت‌مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان در آیین کلنگ‌زنی هم‌زمان هزار کلاس درس خیر ساز استان اصفهان گفت: خیرین استان اصفهان به‌ پاس هزار روز خدمت صادقانه شهدای خدمت تصمیم گرفتند با همتی بلند هزار کلاس درس را در جای‌جای استان اصفهان برای تحقق عدالت آموزشی کلنگ‌زنی کنند.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مجتبی ملااحمدی، رئیس هیئت‌مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان در آیین کلنگ‌زنی هم‌زمان ۱۰۰۰ کلاس درس خیر ساز استان اصفهان اظهار داشت: خیرین استان اصفهان به‌پاس ۱۰۰۰ روز خدمت صادقانه شهدای خدمت تصمیم گرفتند با همتی بلند ۱۰۰۰ کلاس درس را در جای‌جای استان اصفهان برای تحقق عدالت آموزشی و نصیب برابر آموزشی کلنگ‌زنی کنند.

وی ادامه داد: طلسم پیرترین پروژه خیرین در دولت سیزدهم شکسته شد؛ در ۳۳ ماه خدمت دولت سیزدهم به اذعان مردم و تشکل‌های مردم‌نهاد طبسم پروژه های طولامنی مدت شکسته شد.

ملااحمدی اذعان داشت: قفل پروژه‌های نیمه‌تمام نیز شکسته شد و امروزه می‌توان گفت بیش از سه یا چهار سال پروژه نخواهیم داشت و در مدیریت میدانی رکوردی کم نظیر ایجاد شد و در تامین .و صرف اعتبارات خیرین و اعتبارات دولتی مدیریت شکل‌گرفته است.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان گفت: شنیدن صدای خیرین نکته مثبت و پیام مردمی‌بودن دولت بوده است؛ به‌ازای ۲۵ سال تأسیس مجمع خیرین استان اصفهان به‌صورت میانگین روزانه یک کلاس درس افتتاح شده  که این آمار در دو سال اخیر روزانه ۳ کلاس درس بوده است و این ۱۰۰۰ کلاس درس نیز به این آمار اضافه خواهد شد.

وی افزود: یکی از حوزه‌های که به آن توجه شد موضوع مسئولیت اجتماعی واحدهای صنعتی بوده است که می‌توانست به آموزش و پرورش کمک فزاینده‌ای داشته باشد و در همین راستا هنرستان‌های جوار صنعت نیز کلید خورد.

ملا احمدی ابراز داشت: تعهد ما این است که تا مهرماه آینده حداقل ۵۰۰ کلاس در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد و بر اساس نیاز آموزش پرورش در شهرستان‌های استان اصفهان این برنامه اجرایی خواهد شد.

رئیس هیئت‌مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان خاطرنشان کرد: گام بزرگی که هلدینگ پترو پالایش استان اصفهان باید برای سایر مجموعه‌های صنعتی نیز الگو باشد و سایر صنایع نیز نقش خود را در خصوص مسئولیت اجتماعی ایفا کنند.

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا