رویدادها

ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای بازگشت از شمال کشور/ چالوس و آزادراه تهران – شمال یکطرفه شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از یکطرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال خبر داد و آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با مجله ایرانی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهارکرد:‌ گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در سراسر کشور حاکی از آن است که در حال حاضر ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور چالوس در محدوده‌های پل دزدبن و انارک و حدفاصل سد کرج تا پورکان و محدوده بیلقان نیمه سنگین و پرحجم است.

وی ادامه داد:‌ در مسیر جنوب به شمال محور هراز نیز در حدفاصل وانا تا بایجان مسیر شمال به جنوب این محور در محدوده‌های گزنک ، آب اسک ، پلور و پیست آبعلی ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.  در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه در محدوده‌های گردنه امین آباد و شهر دماوند نیز وضعیت مشابه گزارش شده است.

شیرانی وضعیت ترافیک در آزادراه رشت – قزوین در محدوده شهر رودبار را نیز نیمه‌سنگین اعلام کرد و گفت: در آزادراه پردیس – تهران و در محور قدیم بومهن – تهران در محدوده جاجرود نیز ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا همچنین از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران در حدفاصل پل حصارک تا آنلاین ویلا و پایانه شهیدکلانتری تا پل کلاک خبر داد و گفت: در آزادراه قم – تهران حدفاصل سعیدآباد تا پل شهید کاظمی، محور فشم – تهران حدفاصل حاجی آباد تا رودک و محدوده گردنه قوچک، برخی از مقاطع محور شهریار – تهران و محور آستارا – اردبیل و بالعکس نیز ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است.

وی همچنین از یک‌طرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال خبر داد و گفت: تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران – شمال و مسیر جنوب به شمال محور چالوس از ساعت 15 امروز ممنوع شد و از دقایقی پیش و با تخلیه کامل بار ترافیکی این محور، جاده چالوس در مسیر شمال به جنوب یک‌طرفه شد.

شیرانی در پایان گفت:‌ رانندگان و مسافران می‌توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی با شماره های ۱۲۰ و 88255555 تماس بگیرند تا با اطلاع از شرایط حاکم بر جاده‌ها بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند. 

انتهای پیام 

مشاهده مطالب بیشتر

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا