ورزش

تکرار ماجرای قدیمی برای استقلالی‌ها؛ قلعه‌نویی، کی‌روش می‌شود؟!

به گزارش خبرگزاری مجله ایرانی؛ باشگاه استقلال پس از بازی رفت تیم ملی ایران مقابل ترکمنستان بیانیه عجیبی منتشر کرد و خواستار بازی کردن ملی‌پوشان خود در بازی برگشت شد.

به گزارش فرهیختگان، درست است که بیانیه عجیب باشگاه استقلال در خصوص لیست تیم ملی با هیچ واکنشی از سمت کادرفنی تیم ملی همراه نشد اما این بیانیه می تواند جایگاه ملی پوشان این باشگاه را کاملا به مخاطره بیاندازد!

در سال های گذشته و زمانی که کیروش سرمربی تیم ملی بود، مرد پرتغال ییک بار به خاطر اعتراض برانکو سرمربی تیم پرسپولیس به اردوی تیم ملی در دبی همه ملی پوش پرسپولیس را به تهران برگرداند. برانکو در آن مقطع در خصوص اردوی خارج از فیفا دی تیم ملی به کیروش معترض شد و در مصاحبه ای گفته بود: «در این برهه از زمان اصلا ضرورتی نداشت که کارلوس کیروش تیم ملی را برای برپایی اردوی تدارکاتی به دبی ببرد!»

او بعد از خواندن مصاحبه اعتراض آمیز سرمربی کروات تیم پرسپولیس اجازه تمرین به پرسپولیسی‌ها نداد و به همه آن‌ها گفت به تهران بازگردند. حالا بعد از گذشت حدود ٧ سال می توانست تاریخ این بار برای استقلال تکرار شود و بعد از بیانیه عجیب استقلال، امیر قلعه‌نویی هم می توانست تصمیم کارلوس کیروش را در عشق آباد تکرار کند؛ البته این بیانیه آنقدر بد بود که ملی‌پوشان استقلال فورا با انتشار یک استوری حمایت خود را از کادرفنی تیم ملی اعلام داشتند.

حال باید منتظر ماند و دید آیا این بیانیه در لیست بعدی تیم ملی اثرگذار است و امیر قلعه‌نویی چه تصمیمی در این خصوص می‌گیرد.

258 258

مشاهده مطالب بیشتر

کارگروه خبری ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های توانبخشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تمرینات ورزشی برای بهبود و بازسازی بدن پس از آسیب‌ها و صدمات می‌پردازم. هدفمندی خود را در بازگشت به وضعیت قبلی و تقویت بدن در فرآیند توانبخشی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای امید و قدرت در توانبخشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا