ورزش

تیم ملی کوراش، آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا

مجله ایرانی/خراسان شمالی مدیر تیم‌های ملی کوراش از آمادگی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا خبر داد.

مصطفی دلیریان در گفت‌وگو با خبرنگار مجله ایرانی، اظهار کرد: مرحله دوم اردوی آماده‌سازی تیم‌های ملی کوراش از امروز در کمپ تیم‌های ملی کوراش مجموعه شهید علیدخت بجنورد آغاز می‌شود که تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: نخستین مرحله از اردوی آماده‌سازی از چهارم اردیبهشت ماه آغاز شد و تا ۱۶ اردیبهشت ادامه داشت و بجنورد میزبان ۶۰ کوراش‌کار مرد و زن بود.

وی گفت: ۳۲ زن کوراش‌کار در این اردوی آماده‌سازی تیم ملی حضور داشتند که شش نفر از آن‌ها از خراسان شمالی بودند. تعداد مردان کوراش‌کاران نیز ۲۸ نفر بود که از این تعداد سهم ورزشکاران استان خراسان شمالی ۱۵ نفر است.

مدیر تیم‌های ملی کوراش تاکید کرد: مسابقات انتخابی تیم ملی آقایان روز گذشته برگزار و اعضای تیم ملی کوراش در شش وزن انتخاب شدند.

وی بیان کرد: در پایان انتخابی تیم ملی، مهدی قره‌قاش در وزن ۶۰ کیلوگرم مقام اول، در وزن ۷۳ کیلوگرم الیاس پاکدل مقام اول، رامین احمدزاده در وزن ۸۱ کیلوگرم مقام اول، در وزن ۹۰ کیلوگرم امید تیزتک مقام اول، مسعود قوی‌بازو در وزن ۱۰۰ کیلوگرم مقام اول و در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم نیز علیرضا نیک‌سرشت مقام اول را کسب کردند که اعضای تیم ملی را تشکیل خواهند داد.

دلیریان گفت: انتخابی در وزن ۶۶ کیلوگرم بین محمد پولادی و مجید وحیدبریمانلو به‌دلیل حضور بریمانلو در مسابقات بین‌المللی تاجیکستان، برگزار نشد که پیش از مسابقات آسیایی انجام می‌شود.

وی درباره انتخابی تیم ملی کوراش زنان نیز اعلام کرد: مسابقات انتخابی زنان قرار است این هفته برگزار شود و نفرات نهایی انتخاب شوند.

مدیر تیم‌های ملی کوراش افزود: مرحله دوم اردوی آماده‌سازی تیم ملی کوراش قرار است از امروز تا ۳۱ اردیبهشت ماه به میزبانی بجنورد در مجموعه شهید علیدخت کمپ تیم‌های ملی کوراش برگزار شود. مرحله سوم اردوی آماده سازی تیم ملی نیز خردادماه برگزار می‌شود که به مسابقات قهرمانی آسیا از ۱۷ تا ۲۲ خرداد به میزبانی ایران در تهران متصل خواهد بود.

الیاس علی‌اکبری سرمربی، مختار خورنگ مربی تیم ملی، احمد خسرویار سرپرست تیم‌های ملی و مصطفی دلیریان مدیرتیم‌های ملی کوراش را برعهده دارند.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر

کارگروه خبری ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های توانبخشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تمرینات ورزشی برای بهبود و بازسازی بدن پس از آسیب‌ها و صدمات می‌پردازم. هدفمندی خود را در بازگشت به وضعیت قبلی و تقویت بدن در فرآیند توانبخشی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای امید و قدرت در توانبخشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا