استان ها

«جهش تولید با مشارکت مردم» با افزایش مشارکت بخش خصوصی محقق می‌شود

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران:

«جهش تولید با مشارکت مردم» با افزایش مشارکت بخش خصوصی محقق می‌شود

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: جهش تولید با مشارکت مردم، با رفع موانع و مشکلاتی که بر سر راه مشارکت بخش خصوصی برای رشد و اعتلای فناوری اطلاعات وجود دارد، محقق می‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد خوانساری در دیدار نوروزی با کارکنان، ضمن محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران، گفت: هم زمانی پایان سال گذشته و آغاز سال جدید با ماه مبارک رمضان، نشانه‌ای از خیر و برکت در سال ۱۴۰۳ است و امیدوارم با غنیمت شمردن فرصت‌هایی که در این سال وجود دارد، بتوانیم توشه‌ای برای آخرت خود فراهم کنیم.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب در آغاز سال جدید و نامگذاری امسال با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» افزود: جهش تولید با مشارکت مردم در سازمان فناوری اطلاعات ایران با رفع موانع و مشکلاتی که بر سر راه مشارکت بخش خصوصی برای رشد و اعتلای فناوری اطلاعات در کشور وجود دارد، محقق می‌شود.

خوانساری در پایان گفت: سازمان فناوری اطلاعات ایران به عنوان یک دستگاه خدمات رسان به سایر دستگاه‌ها و در نهایت مردم تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهد بست تا با در پیش گرفتن رفتار‌های قانون‌مند و در عین حال گره‌گشا، بتواند ارائه خدمات دولت به مردم را تسهیل و تسریع کند و با این اقدامات، تأثیر مثبتی بر افزایش سطح امیدواری و سرمایه اجتماعی کشور داشته باشد.

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا