حملات موشکی و توپخانه‌ای حزب‌الله لبنان به شمال سرزمین‌های اشغالی

حملات موشکی و توپخانه‌ای حزب‌الله لبنان به شمال سرزمین‌های اشغالی

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌های جداگانه از حملات موشکی و توپخانه‌ای جدید خود به شهرک‌های صهیونیست‌نشین و مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های دشمن اسرائیلی به روستاهای مقاوم جنوبی و خانه‌های امن به ویژه در شهرک حولا، رزمندگان مقاومت اسلامی روز دوشنبه هشتم جولای ۲۰۲۴ ساختمانی در شهرک المناره را که از سوی نظامیان دشمن مورد استفاده قرار می‌گرفت با تسلیحات مناسب هدف قرار دادند.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های دشمن اسرائیلی به روستاهای مقاوم جنوبی و خانه‌های امن به ویژه در شهرک حولا، رزمندگان مقاومت اسلامی روز دوشنبه هشتم جولای ۲۰۲۴ ساختمانی در شهرک المطله را که از سوی نظامیان دشمن مورد استفاده قرار می‌گرفت با تسلیحات مناسب هدف قرار دادند.

علاوه بر این رزمندگان حزب‌الله لبنان شهرک صهیونیست‌نشین «هگوشریم» در شمال سرزمین‌های اشغالی را نیز با چندین موشک «کاتیوشا» هدف قرار دادند.

ساعت ۶ عصر امروز به وقت محلی نیز موضع نظامی صهیونیستی «الراهب» واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی از سوی رزمندگان حزب‌الله لبنان با گلوله‌های توپخانه هدف قرار گرفت.

همچنین رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان ساعت ۵:۰۵ عصر امروز به وقت محلی، پادگان صهیونیستی «زبدین» واقع در مزارع اشغالی شبعا در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف حمله موشکی قرار دادند.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که در نتیجه انفجار یک موشک در الجلیل علیا، یکی از ساختمان‌های صهیونیستی به شدت آسیب دیده است.

دکمه بازگشت به بالا