اجتماع

دستور استاندار سمنان پیرامون حادثه سریال سلمان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، بعد از ظهر پنجشنبه ریزش آوار در لوکیشن فیلم برداری سریال سلمان به جان باختن دو نفر و مصدومیت شدید چهار نفر دیگر انجامید. این حادثه در زمان فیلم برداری رخ داده است.

در پی بروز حادثه ریزش آوار در محل فیلمبرداری سریال سلمان فارسی که منجر به فوت دو نفر و مصدومیت چهار نفر از عوامل این سریال شده استانداری سمنان اطلاعیه‌ای صادر و در آن تاکید کرد که مسئولان در حال رسیدگی به این موضوع هستند.

سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان نیز با برقراری تماس تلفنی با داوود میرباقری، کارگردان هم استانی این سریال ضمن عرض تسلیت به دست اندرکاران و هنروران این مجموعه و پیگیری علل این حادثه غم انگیز، به معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود دستور داد با بسیج تمامی امکانات لازم و هماهنگی کامل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود نسبت به انجام اقدامات لازم بمنظور مداوای مصدومان و همچنین رفع مشکلات احتمالی در مسیر ادامه ضبط این سریال تلویزیونی اقدام لازم صورت گیرد.‌

حسن گرزین بخشدار بسطام نیز در گفتگو با خبرنگار آنلاین، با بیان اینکه این حادثه به علت ریزش یکی از سازه‌های ساخته شده در لوکیشن فیلم برداری رخ داده است، گفت: عدم استحکام این سازه پل متحرک به نظر می‌رسد علت فرو ریختن آن باشد.

وی با بیان اینکه دو نفر از عوامل فیلمبرداری این سریال جان خود را از دست داده‌اند، بیان کرد: چهار مصدوم از هنروران و بدلکاران سریال هستند.

بخشدار بسطام گفت: این مصدومان با بالگرد به بیمارستان امام حسین شاهرود منتقل شده‌اند تا مداوا بر روی آنها صورت گیرد.

سیدعلی نعیمی از شاهرود و حمید ظهیری از تهران هویت دو جان باخته این حادثه اعلام شده است.

علی عجم ۴۰ ساله از شاهرود، محمدعلی گرگانی ۳۰ ساله و علیرضا یوسف‌زاده ۴۵ ساله سه مصدوم دیگری هستند که با بالگرد به بیمارستان منتقل شده‌اند.

مشاهده مطالب بیشتر

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا