استان ها

رشته کارشناسی‌ارشد اقتصاد بهداشت در علوم پزشکی اهواز راه‌اندازی می‌شود

مجله ایرانی/خوزستان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با راه‌اندازی رشته اقتصاد بهداشت مقطع کارشناسی‌ارشد ناپیوسته در این دانشگاه خبر داد.

شهنام عسکرپور در گفت و گو با مجله ایرانی اظهار کرد: طی ارسال نامه‌ای از طرف دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دکتر محمد حسین سرمست، رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، با راه‌اندازی رشته اقتصاد بهداشت در مقطع کارشناسی‌ارشد ناپیوسته در این دانشگاه، موافقت شد.

وی افزود: به استناد رای صادره در دویست و نود و دومین جلسه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی مورخ ۲۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۳، با راه‌اندازی این رشته با ظرفیت پذیرش ۴ دانشجو برای یک دوره موافقت شد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: پیش از این وزارت بهداشت با پذیرش دانشجو در رشته آموزش هوشبری مقطع کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته، دستیار فوق تخصصی مغز و اعصاب کودکان، پذیرش دانشجو در مقطع دکتری رشته مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار، مقطع کارشناسی ارشد رشته اپیدمیولوژی، دکتری تخصصی در رشته بهداشت باروری و دکتری تخصصی در رشته ژنتیک پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز موافقت کرده بود.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا