اقتصادی

قطعی گسترده شبکه‌های ارتباطی آمریکا

قطعی شبکه‌های تلفن همراه آمریکا در روز پنج شنبه، امکان تماس تلفنی و ارسال پیام متنی و خدمات اضطراری در شهرهای بزرگ این کشور نظیر سانفرانسیسکو را مختل کرد.

به گزارش مجله ایرانی، هزاران مشتری شبکه شرکت AT&T، با اختلال در تماسهای تلفنی روبرو شده اند. اطلاعات وب سایت رصد قطعی داون دتکتور نشان داد بیش از ۵۰ هزار مورد اختلال در حدود ساعت ۷ صبح به وقت کرانه شرقی، گزارش شد.

کاربران شرکتهای «تی موبایل»، «ورایزن» و «یو اس سلولار»، هم اختلال در تماسهای تلفنی خود را گزارش کردند اما اختلال آنها در مقایسه با شبکه AT&T، کوچکتر بود.

بر اساس گزارش رویترز، سازمان آتش نشانی سانفرانسیسکو در پستی در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد این اختلال باعث شده است مردم نتوانند از طریق شماره ۹۱۱، با خدمات اضطراری تماس بگیرند. این دپارتمان اعلام کرد ما از وجود مشکلی که باعث اختلال در تماسهای مشترکان بی سیم AT&T شده، مطلع هستیم.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا