اجتماع

نواختن زنگ انقلاب در مدارس استان سمنان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام عباس خرمیان در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین، از نواختن زنگ انقلاب در مدارس استان سمنان خبر داد و ابراز کرد: این برنامه چهارشنبه یازدهم بهمن ماه همزمان با سراسر کشور در مدارس استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مراسم محوری نواختن زنگ انقلاب در مرکز استان سمنان ساعت هشتم و نیم صبح با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در آموزشگاه پیامبر اعظم (ص) شهرک فرهنگیان سمنان برگزار می‌شود، افزود: زنگ انقلاب فردا به صورت نمادین در تمام مدارس شهری و روستایی استان نواخته خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان با بیان اینکه این حرکت نمادین در واقع آغاز مراسم دهه فجر در سراسر مدارس استان خواهد بود، ابراز کرد: این برنامه از سوی کمیته فرهنگیان و دانش آموزان ستاد دهه فجر استان سمنان تدارک دیده شده است.

خرمیان بیان کرد: تبیین انقلاب اسلامی، ریشه‌های آن، نقش دانش آموزان در انقلاب اسلامی، معرفی شهدای انقلاب و… در زمره محورهای اصلی مراسم نمادین زنگ انقلاب در سراسر استان خواهد بود.

به گزارش آنلاین، استان سمنان ۱۲۰ هزار دانش آموز دارد.

مشاهده مطالب بیشتر

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا