اجتماع

ویژه برنامه‌های ستاد گردشگری شهرداری تهران در دهه فجر

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران برنامه های اجرایی دهه فجر این ستاد را تشریح کرد.

به گزارش مجله ایرانی امیر قاسمی اظهار کرد: به منظور پاسداشت یادواره شهدای پایتخت و دهه فجر با همکاری مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران ویژه برنامه های درنظر گرفته شده است.

وی در تشریح این برنامه ها گفت: برنامه‌ تهران دیدنی (برگزاری تورهای مناسبتی مقارن با ایام دهه فجر)، طرح بهار آزادی ۲ (راهیان نور انقلاب اسلامی)، برگزاری تورهای مناسبتی ویژه خانواده معظم شهدا، برگزاری تورهای مناسبتی ویژه مساجد طرح آرمان، ویژه برنامه تاریخ شفاهی و خرده روایت های محلات تهران در دوره انقلاب اسلامی، ویژه برنامه یک شهر جشنواره گردشگری و توسعه ظرفیت تهران شناسی از جمله برنامه هایی که قرار است تا پایان بهمن ماه اجرا شوند.

به گزارش سایت شهر قاسمی در پایان تاکید کرد: مسئولان گردشگری مناطق ۲۲ گانه نیز هم راستا با برنامه های اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با حضور در غرفه های معاونت های امور اجتماعی و فرهنگی مناطق به ارائه دستاوردها و خدمات حوزه گردشگری منطقه خود خواهند پرداخت.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا