اجتماع

 کاهش ۱۶ درصدی جرائم خشن در ‌استان سمنان

مجله ایرانی/سمنان رئیس پلیس پیشگیری استان سمنان از کاهش ۱۶ درصدی وقوع جرائم خشن طی بازه زمانی ۴۷ روزه ابتدایی سال جاری در سطح استان خبر داد.

 سرهنگ حسن رستمیان ۲۴ اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: با تلاش جهادی همکارانم در مجموعه انتظامی استان از ابتدای سال جاری تاکنون، آمار جرائم خشن در سطح استان ۱۶ درصد کاهش داشته است.

وی ادامه داد: همچنین طی این مدت کشف جرائم خشن در استان نیز با افزایش ۱۸ درصدی روبرو بوده است. 

این مقام انتظامی، حفظ امنیت مردم و برقراری آرامش و آسایش پایدار در جامعه را مهم ترین اولویت و وظیفه نهادهای متولی امنیت دانست و افزود: مهمترین اولویت و وظیفه نهادهای مربوطه، حفظ امنیت نظام مردم و پاسداری از آرامش و آسایش پایدار است و همه مسئولان می بایست با آگاهی به وظائف خود در این مسیر کوشا باشند. 

سرهنگ رستمیان در پایان خاطرنشان کرد: تولید و ارتقاء امنیت اجتماعی با مشارکت عموم مردم امکان پذیر است و انتظار ما از شهروندان رعایت توصیه های پلیس در پیشگیری از جرم و سهیم شدن آنان تامین امنیت پایدار در جامعه است.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا