ورزش

یورو 2024 در سلطه‌ی رئال و بارسلونا

به گزارش خبرگزاری مجله ایرانی؛ بازیکنان بارسلونا در فصلی که گذشت، در رده باشگاهی عملکرد و دستاورد ویژه ای نداشتند و حالا به دنبال این هستند که به همراه تیم ملی خود در یورو 2024 به موفقیت برسند. کریستنسن در تیم ملی دانمارک نماینده بارسلونا است. ژائو فلیکس و ژائو کانسلو در تیم ملی پرتغال، بازیکنان بارسلونا هستند. البته باید تکلیف این دو بازیکن در بارسلونا برای فصل پیش رو مشخص شود. لامین یامال، فران تورس، پدری و فرمین لوپز، بازیکنان اسپانیایی بارسلونا هستند. لامین یامال در این تورنمنت بسیار مورد توجه بوده است چرا که او تنها شانزده سال سن دارد. تراشتگن و گوندوغان نماینده های بارسا در تیم ملی آلمان هستند. البته مانوئل نویر دروازه بان اصلی تیم ملی آلمان در یورو 2024 است. ژول کنده هم مدافع فرانسوی بارسلونا است.

یورو 2024 در سلطه‌ی رئال و بارسلونا

از سوی دیگر رئال مادرید در فصلی که گذشت، عملکرد فوق العاده ای داشت و توانست فاتح رقابت های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا شود. حالا بازیکنان رئال مادرید در رقابت های یورو 2024 هم به دنبال این هستند که جام را به دست بیاورند. بازیکنان رئال مادرید این بار در لباس تیم ملی کشور خود برای قهرمانی می جنگند. رئال مادرید سه نماینده در تیم ملی اسپانیا دارد که یکی از این بازیکن ها ناچو فرناندز است که به تازگی رئال مادرید را ترک کرده است. خوسلو و کارواخال دیگر بازیکنان رئال مادرید در تیم ملی اسپانیا هستند.

یورو 2024 در سلطه‌ی رئال و بارسلونا

در تیم ملی آلمان، تونی کروس و رودیگر نماینده های رئال مادرید هستند. البته کروس پس از یورو 2024 از دنیای فوتبال خداحافظی می کند. مندی، شوامنی، کاماوینگا و امباپه نماینده های رئال مادرید در تیم ملی فرانسه هستند. امباپه پس از پایان این بازی ها در رئال مادرید معارفه می شود. آردا گولر در تیم ملی ترکیه و جود بلینگام در تیم ملی انگلیس دیگر بازیکنان رئال مادرید هستند که در دور حذفی یورو 2024 حضور دارند.

257 251

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا