فرهنگ و هنر

۴ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره آسمون رسید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سید حمید امامی دبیر جشنواره تولیدات فضای مجازی «آسمون» از ارسال بیش از ۴ هزار اثر به این جشنواره خبر داد و گفت:‌ توقع این استقبال در دوره اول جشنواره را نداشتیم،‌ اما حقیقت این است که نوجوانان با استعداد زیادی در کشور حضور دارند که از جشنواره استقبال کرده‌اند. این جشنواره که با محوریت حمایت از تولیدات فضای مجازی نوجوانان شکل گرفته فعالیت خود را از ابتدای فروردین‌ماه سال جاری شروع کرده است.

وی افزود: ۲۹ فرودین‌ متن فراخوان جشنواره «آسمون»‌ منتشر و فرآیند دریافت آثار در دبیرخانه شروع شد،‌ از همان ابتدا با توجه به اینکه جشنواره اولین دوره خود را تجربه می‌کرد برای نشان دادن ویژگی‌های یک اثر مطلوب به مخاطبمان تلاش خود را کردیم.

دبیر جشنواره «آسمون»‌ در ادامه سخنان خود گفت: طبیعتا آثاری که در ابتدای راه به ما رسیدند، مبتنی بر سلیقه مخاطب بودند،‌ اما رفته رفته با شکل‌گیری کمپین جشنواره در «دیدیمون» آثار نوجوانان به دست ما رسید و تا کنون بیش از ۴ هزار اثر توسط مخاطبین ما آپلود شده است.

امامی با اشاره به شرایط جشنواره به تمدید فرصت ارسال آثار گفت: آخرین فرصت دریافت آثار درجشنواره «آسمون» ۱۵ اردیبهشت بود که با پیشنهاد شورای سیاست‌گذاری و به دلیل کشف استعدادهای بیشتر و فرصت بیشتر نوجوانان تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد،‌ این فرصت به دلیل همزمانی خرداد با امتحانات دیگر تمدید نخواهد شد. تماشای آثار رسیده به این جشنواره بیشتر از قبل به ما ثابت کرد که استعداد نوجوانان در فضای مجازی منبعی است که در صورت تقویت و آموزش به نتیجه خوبی خواهد رسید.

مشاهده مطالب بیشتر

انتشارات فرهنگ و هنر

با قلمم، شما را در جادوگری و زیبایی کلمات می‌آموزم.
دکمه بازگشت به بالا