دانش و سلامتمجله کسب و کارورزش

مکمل پلاس، فروشنده مکمل ورزشی و چربی سوز

معمولا نوشیدنی های ورزشی شامل کربوهیدرات ساده و پیچیده و برخی از ویتامین ها و املاح معدنی است که در تامین انرژی بدن، جلوگیری از افت قند خون حین تمرین و جلوگیری از اسپاسم و گرفتگی عضلانی موثر است. ورزشکاران حین انجام فعالیت های ورزشی دچار آسیب های مختلفی می شوند. آسیب هایی مثل پارگی تاندون ها، شکستگی استخوان ها، خراش ها و پارگی ها و ایجاد زخم های ناشی از آسیب های ورزشی. پزشکان می توانند جایگزین مناسبی با توجه به فیزیک بدن و ورزش هایی که انجام می دهید به جای مکمل ها به شما پیشنهاد دهند. حتما با توجه به هدف خود مکمل های مورد نیاز را خریداری کنید. می کند تهیه شده و در نوشیدنی های انرژی زا و مکمل های کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرد. افزایش وزن بدون افزایش چربی انجام میشود. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که مکمل کافئین سرعت متابولیسم بدن را تا 11 % افزایش می دهد و نقش موثری در چربی سوزی دارد. اسید آمینه گلوتامین از اجزای ضروری در متابولیسم و تولید انرژی می باشد همچنین تامین کننده نیتروژن در بسیاری از واکنش های بیوشیمیایی است.

کاتچین موجود در چای سبز https://mokamelplus.ir با افزایش اکسیداسیون چربی ها در بدن سبب بهبود پروفایل چربی خون می شود و با افزایش میزان متابولیسم پایه از بروز چاقی جلوگیری می کند. متئو میگوید: «مکملهای کاهش وزن حاوی مجموعه ای از گیاهان و مواد دیگر هستند و دوز بعضی از مواد موجود در آنها بر روی لیبل ذکر نشده است. همچنین مکمل اسید آمینه های ضروری، در حفظ حجم بدون چربی بدن در افراد مسن و همچین بر افزایش حجم عضلانی و جلوگیری از تخریب عضلات ورزشکاران مؤثر است. در واقع سیترولین نوعی اسید آمینه غیر پروتئینی می باشد که در بدن از سایر اسیدهای آمینه دیگر سنتز می شود و مهم ترین منبع غذایی آن هندوانه است. گلوتامین، یکی از فراونترین اسید های آمینه در عضلات است که در بدن از اسیدهای آمینه شاخه دار ساخته می شود. بتاآلانین نوعی اسید آمینه غیر پروتئینی است که از پیش ساز های ضروری برای سنتز کارنوزین به شمار می آید و نقش موثری در خنثی سازی اسیدلاکتیک و به تاخیر انداختن خستگی و افزایش توان و استقامت بدن دارد. زمانی که صحبت از چربی سوزی به میان می آید BCAA ها نقش پر رنگی از خود نشان می دهند.

سیترولین پیش ساز نیتریک اکسید در بدن انسان است و نیتریک اکسید نوعی گشاد کننده عروق خونی می باشد که با مصرف این مکمل خونرسانی به عضلات افزایش می یابد و توان و عملکرد ورزشی افزایش می یابد. 3. کراتین مونوهیدرات: کراتین فسفات موجود در این مکمل به بدن کمک می کند که انرژی شما زودتر احیا شود و مصرف خرید مکمل بدنسازی مکمل پلاس برای تمرینات سخت بسیار مناسب است. یکی از محبوب ترین مکمل های بدنسازی برای ورزشکاران، مکمل های پروتئینی است که با درصد های مختلف پروتئین وی در بازار موجود می باشد. در ادامه تلاش می کنیم تا به معروف ترین برندهای مکمل های بدنسازی خارجی موجود در ایران و ویژگی های آنان اشاره کنیم تا خودتان بتوانید بهترین برند مکمل بدنسازی خارجی را با معیار خودتان بشناسید. تمام مکمل های بدنسازی به طور کلی در گروه گینرها، مکمل های بدنسازی، اسیدهای آمینه، چربی سوزها و اسنک های ورزشی طبقه بندی می شوند. هم از دسته کربوهیدراتهای گروه مکملهای ورزشی وبسایت داروکده در اختیار شما قرار دارند تا بسته به نیاز خود از میان آنها انتخاب کنید. در یک کارآزمایی بالینی 41 وزنه بردار 22 تا 37 ساله به دو گروه تقسیم شدند به گروه اول 8 گرم سیترولین مالات و به گروه دوم پلاسبو داده شد.

کربو پروتئین ها بر اساس میزان کربوهیدرات و پروتئینی که دارند به دو دسته ویت گینرها و مس گینرها تقسیم می شوند. زنان و مردان بدن ساز هر دو درصورت استفاده از این مکمل ها ممکن است دچار آکنه شوند یا تومورهایی در بدن آن ها رشد کند ، سطح کلسترول خون آن ها افزایش یابد به لحاظ عاطفی خشمگین شوند و بداخلاق شوند و به استروئید اعتیاد پیدا کنند. این اثر نیز اینطور به نظر نمیرسد که صرفا به دلیل افزایش عملکرد ورزشی باشد. قیمتهایی که در این سایت مشاهده میکنید، کاملا رقابتی هستند و پس از خرید محصول نیز شما خدمات پس از فروش این سایت را دریاف میکنید. چربی سوزها گروهی از مکمل های غذایی هستند که بدنسازان و سایر ورزشکاران در دوران کات و کاهش توده چربی بدنشان از این مکمل ها استفاده می کنند. تقریبا 80 % سیترولین در کلیه ها به اسید آمینه آرژنین تبدیل می شود.

مشاهده مطالب بیشتر

تحریریه مجله ایرانی

اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا