اقتصادی

اشتغال پایدار از عوامل توسعه در یک منطقه است

مجله ایرانی/گیلان نشست رفع موانع تولید به ریاست رییس کل دادگستری استان گیلان و با حضور برخی مؤسسات اقتصادی مردم نهاد برگزار شد.

به گزارش مجله ایرانی به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، نشست رفع موانع تولید به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان و با حضور برخی مؤسسات اقتصادی مردم نهاد برگزار شد.

رییس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه ملاک ارزیابی نهادها و دستگاه‌ها، خروجی آنهاست تصریح کرد: تمامی دستگاه‌ها باید در راستای رفع موانع تولید و کسب کار اقدام کرده و از هیچ کوششی دریغ نکنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی صنعت را پایه مهم توسعه دانست و اظهار کرد: توسعه و اشتغال پایدار از عوامل توسعه در یک منطقه است و باید در استان گیلان بیش از پیش به مسئله سرمایه‌گذاری توجه شود.

رئیس شورای قضایی استان با تاکید بر اینکه تصمیمات در حوزه مسائل اقتصادی باید مطابق بر قانون باشد، افزود: مسئولان و مدیران استانی باید تلاش کنند تا واحدهای تولیدی فعال را حفظ کرده و واحدهای تعطیل را دوباره راه‌اندازی کنند.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا