اقتصادیعمومیمجله کسب و کار

رنگ جذب کننده مردان چیست؟

تاثیر رنگ ها در زندگی جنسی و زناشویی

رنگ ها می توانند تاثیر زیادی بر حال و هوای افراد بگذارند ، یکی از جنبه های تاثیر گذار استفاده از رنگ ها در زندگی جنسی افراد است شما می توانید با استفاده از برخی رنگ ها جذابیتتان را در چشم شریک زندگی خودتان بیشتر کنید.

لباس مجلسی زنانه: روانشناسی رنگ ها نشان داده است که رنگ می تواند تاثیر زیادی بر روحیه فرد بگذارد و بسیاری از مشاوران برای تشخیص برخی از بیماری های روانی نقاشی با رنگ ها  را توصیه می کنند و از روی رنگ هایی که فرد در نقاشی اش استفاده کرده به مشکلات او پی می برند.

از نظر روان شناسی رنگ ها تاثیر متفاوتی بر خلق و خوی افراد می گذارند.  طراحان داخلی معتقدند که رنگ ها میتواند بر روحیه و احساسات افراد به طور چشمگیری تاثیرگذار باشد و حتی باعث تغییر واکنش های فیزیولوژیک شود.

رنگها می توانند در زندگی جنسی هم موثر باشند مثلا رنگهایی که در اتاق خواب استفاده می کنید ، رنگ لباس زیر یا رنگ لباس خواب یا رنگ رژ لب می تواند تاثیر زیادی بر احساسات جنسی زوجین داشته باشد.

تاثیر رنگ صورتی در زندگی جنسی 

صورتی یک رنگ ملایم و شاد است و باعث انتقال احساس محبت و دوستی می شود ، رابطه زوجی که اتاق خوابشان را با رنگ صورتی تزئین می کنند با عشق و محبت بیشتری همراه است.

تاثیر رنگ قرمز در زندگی جنسی

تاثیر رنگ قرمز در زندگی جنسی

رنگ قرمز خانم ها را شاداب تر نشان می دهد و مردان به طوری کلی زنانی که لباس قرمز می پوشند را جذاب تر می بینند. رنگ قرمز سمبل انتقال پیام عشق و دوست داشتن است . توصیه می شود خانم هایی که میخواهند تمایلات جنسی همسرشان را برانگیخته کنند از رنگ قرمز و زرشکی در آرایش و لباس خود استفاده کنند.

رنگ قرمز به عنوان محرک ترین رنگ از نظر جنسی شناخته می شود و می تواند جذابیت و علاقه شما را برای هم افزایش دهد ، شما می توانید با همکاری هم و استفاده از این رنگ زندگی جنسی شاداب تری را تجربه کنید.

شما برای بهبود جاذبه جنسی می توانید از پارچه های حریر قرمز رنگ برای اتاق خواب ، لباس خواب یا لباس زیر جدیدتان استفاده کنید.

بدن خوش بویی که در یک لباس خواب حریر یا دانتل قرمز رنگ یا یک بادی قرمز قرار گرفته باشد جذابیتش دو چندان خواهد شد. رنگ قرمز یا ترکیب رنگ قرمز در لباس خواب و بادی به دلیل فرکانس بالایی که دارد جذابیت ظاهری شما را در چشم شوهرتان افزایش می دهد و او را به سوی شما جذب می کند.

برای آرایشتان هم می توانید از یک رژ قرمز مخملی زیبا استفاده کنید تا لبانتان دلبری کند.

معمولا مردانی که سرد مزاج هستند یا مشکل حفظ نعوظ دارند با رنگ قرمز بهتر تحریک شده و نعوظ بهتری را تجربه خواهند کرد.

تاثیر رنگ آبی در زندگی جنسی

رنگ آبی آسمانی فرکانس پایینی دارد و با اثر آرام بخشی که دارد می تواند سکون زیبایی به محیط اتاق خواب شما بیاورد. رنگ آبی نماد آرامش است ، در صورتی که تند خو و عصبی هستید بهتر است از رنگ آبی در دکوراسیون خانه استفاده کنید تا آرامش بهتری در محیط خانه کسب کنید.

اگر شوهری تند خو و عصبی دارید از لباس خواب های آبی روشن و بدن نما استفاده کنید تا ضمن جلوه گری تاثیر آرم بخشی بر اعصاب شوهرتان بگذارید.

رنگ آبی باعث می شود که در اتاق خوابتان کمتر احساس استرس و اضطراب داشته باشید و لحظات آرام تری را تجربه کنید.

همزمان با استفاده از رنگ آبی در اتاق خواب از اسانس های آرام بخش هم استفاده کنید تا حواس شوهر عصبی شما از نظر بینایی و بویایی تحت تاثیر آرامش قرار بگیرد و پرخاشگری اش را فراموش کرده به سمت شما کشش پیدا کند.

 

چه ارایشی مردان را جذب میکند | چه چیزی در زنان مردان را جذب می کند | رنگ جذب عشق

تاثیر رنگ سبز در زندگی جنسی 

اگر شوهری مشغول ، خسته و عصبی دارید که حوصله هیچ کاری ندارد و کشش رابطه جنسی اش کم شده می توانید از رنگ های سبز بهاری در محیط اتاق خواب استفاده کنید.

اتاق خوابتان را با پارچه های سبز بهاری یا گیاهان سبز تزئین کنید تا حالت رخوت و بی حوصلگی از اتاقتان پر بکشد.

رنگ سبز در اتاق خواب باعث می شود که به محض ورود به اتاق حال و احوال هر دوی شما دگرگون شود و خستگی از تنتان بیرون رفته و نسبت به یکدیگر تمایل بهتری داشته باشید.

لباس خواب سبز رنگ و بدن نما و استفاده از رنگ سبز در آرایش چشم ها و لاک ناخن ها می تواند ظاهر شما را دلفریب کند.

تاثیر رنگ نارنجی در زندگی جنسی 

اگر سیستم گوارشی ضعیفی دارید می تواند باعث شود که حال و حوصله خوبی برای همبستر شدن نداشته باشید و مردان معمولا در این شرایط دچار مشکلاتی از جمله اختلال نعوظ و زودانزالی و در نتیجه نداشتن گرایش به همسر می شوند.

بهتر است غذاهای مقوی و کم حجم و از ظروف و سفره نارنجی رنگ استفاده کنید و آداب غذا خوردن را رعایت کنید رنگ نارنجی باعث می شود اشتهایتان بهبود پیدا کند و هضم غذایتان بهتر شود.

تاثیر رنگ زرد در زندگی جنسی 

رنگ زرد سرشار از شادی و مسرت است. استفاده از رنگ زرد در اتاق خواب و لباس خواب باعث می شود که شادی و نشاط این رنگ وارد رابطه جنسی شما شما و بیشترین لذت را از یکدیگر ببرید.

لباس خواب زردی که بخشی از سینه و ران شما را در معرض نمایش قرار دهند می تواند بسیار جذاب باشد و کشش شوهرتان نسبت به شما را دو برابر کند و شوهرتان با اشتیاق کامل به سمت شما کشیده خواهد شد.

تاثیر رنگ بنفش در زندگی جنسی

تاثیر رنگ بنفش در زندگی جنسی 

برخی زنان در زندگی زناشویی غرور دارند و با این که دلشان میخواهد رابطه جنسی داشته باشند ولی حاضر نیستند پیش قدم شوند و در نتیجه به مرور زمان سرد مزاج می شوند.

به این خانم ها توصیه می شود که برای فضای اتاق خواب از رنگ بنفش روشن استفاده کنند.

از لباس خواب بنفش روشنی استفاده کنند که برجستگی های بدنشان را در معرض  دید شوهرشان قرار بدهد تا بدون اظهار یا سخن گفتن او را به سمت خودشان جذب کنند.

رنگ بنفش حس نشاط و زیبایی به شما می دهد و شما را از سردمزاجی می رهاند و مشتاق همبستری می کند.

از رنگ بنفش برای لاک ناخن و آرایش پشت چشم هم میتوانید استفاده کنید در صورتی که پوست روشن دارید می توانید به عنوان رژ لب هم رنگ بنفش را در ترکیب صورتتان استفاده کنید. بهتر است از رنگ بنفش به مقدار کم در ترکیب اتاق خواب استفاده شود چون این رنگ باعث تحریک ذهنی و بی خوابی می شود.

تاثیر رنگ ارغوانی در زندگی جنسی 

رنگ ارغوانی یک رنگ سلطنتی و بسیار قوی محسوب می شود و معمولا در کاخ ها و تالار های سلطنتی استفاده می شود که ساکنین آن ها احساس برتر بودن دارند پس اگر شما هم چنین حسی نسبت به خودتان دارید این رنگ هماهنگی زیادی با شما دارد. اگر زودرنج ، حساس  و دمدمی مزاج هستید و با کوچکترین برخوردی به هم می ریزید با استفاده از این رنگ احساسی زیبا و دلنشین پیدا خواهید کرد ، استفاده از این رنگ به شما ابهت و جلال می دهد.

تاثیر رنگ لعل کبود در زندگی جنسی 

لعل کبود ترکیب اثر دو رنگ قرمز و آبی را به همراه دارد و اگر هم حالت تحریک کنندگی رنگ قرمز و هم حالت آرامش بخش رنگ آبی را می خواهید در همبستری تجربه کنید ، این رنگ مناسب شماست. زوجی که کشش مناسبی به هم ندارند بهتر است از این رنگ که هم جذابیت جنسی ایجاد می کند و هم آرامبخش است استفاده کنند.

می توانید یک انگشتر با نگین لعل کبود به همسرتان هدیه بدهید که با هر بار دیدنش آرامش بگیرد. اتاق خواب را با این رنگ تزئین کنید. این رنگ اشتهای هر دو نفر شما را برای همبستری افزایش میدهد و رابطه لذت بخش خواهید داشت.

تاثیر رنگها در زندگی جنسی و انتخاب بهترین رنگ برای اتاق خواب

تاثیر رنگ خرمایی در زندگی جنسی

رنگ خرمایی با این که آرام بخش است ولی استفاده مداوم از آن باعث خستگی روحی و روانی شما می شود بنابراین فقط بهتر است که زمانی که احساس خستگی بر رابطه شما حاکم است از آن استفاده کنید.

در صورتی که خسته هستید ، رابطه جنسی توصیه نمی شود چون بعد از رابطه احساس خستگی مفرط خواهید کرد و ضعف شدیدی که دجارش می شوید باعث می شود تجربه بدی داشته باشید و نخواهید دوباره رابطه جنسی برقرار کنید.

ولی اگر فرصت کافی در اختیار دارد می توانید دو ساعت قبل از رابطه جنسی اتاقتان را به این رنگ مزین کرده و در آن استراحت کنید تا شب بتوانید رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنید. با این رنگ میتوانید خستگی و کسالتتان را کاهش دهید و سرحال بیایید

منبع : trendyol.com

مشاهده مطالب بیشتر

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا