اقتصادی

وزیر راه و شهرسازی وارد شهرستان مرزی بندر آستارا شد

مجله ایرانی/گیلان وزیر راه و شهرسازی امروز، ۴ اسفند ماه به منظور بازدید از گذرگاه های مرزی آستارا و همچنین بازدید از راه آهن این شهرستان وارد آستارا در استان گیلان شد.

مهرداد بذرپاش در بدو ورود با استقبال استاندار گیلان، نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی استان گیلان و شهرستان آستارا در محل ایست و بازرسی قلعه آستارا وارد این شهرستان مرزی شد.

بازدید از پل خودرویی مرزی در حال احداث، بازدید از پایانه ریلی آستارا – آستارا، بازدید از مسیر راه آهن آستارا به رشت، بازدید از نحوه ارائه خدمات سیستم نوبت دهی پایانه بار، بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا و همچنین بازدید از گمرک و مرز بین المللی زمینی این شهرستان از جمله برنامه های سفر وزیر راه و شهرسازی به شهرستان مرزی بندر آستارا در شمال غربی استان گیلان است.

به گزارش مجله ایرانی، پس از تذکر شفاهی غلامرضا مرحبا نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در این شهرستان مرزنشین استان گیلان حضور و از زیر ساخت های اقتصادی آستارا بازدید و  مشکلات گمرک و بارانداز ریلی آستارا و همچنین نحوه فعالیت سامانه نوبت دهی پایانه بار آستارا را از نزدیک بررسی خواهد کرد.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا