عمومیمجله کسب و کار

علت محبوبیت خرید فرش ۱۲۰۰ شانه نسبت به فرش ۱۵۰۰ شانه چیست؟

علت محبوبیت خرید فرش ۱۲۰۰ شانه نسبت به فرش ۱۵۰۰ شانه چیست؟ خرید فرش ماشینی انواع مختلفی دارد و هر کدام مزیت های خاص خود را دارند به همین دلیل برخی از آن ها محبوب تر می شوند و فروش بالاتری را در فروشگاه فرشخونه به خود اختصاص می دهند. دلایل پرفروش بودن محصولات و شناخت مزیت های آن ها به شما کمک می کند فرش ماشینی مناسب خودتان را خریداری کنید.

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته | فرش ۱۵۰۰ شانه | فرش چند شانه خوبه

عوامل فروش زیاد فرش 1200 شانه تراکم 3600 در فرشخونه

فرش ۱۲۰۰ شانه و ۱۵۰۰ شانه فرشخونه هر دو نوعی از فرش ‌های با کیفیت و محبوب هستند، اما علت محبوبیت بیشتر فرش ۱۲۰۰ شانه نسبت به فرش ۱۵۰۰ شانه به عوامل مختلفی بر می ‌گردد.

یکی از عوامل اصلی محبوبیت خرید فرش ۱۲۰۰ شانه قیمت مناسب آن است. در مقایسه با فرش ۱۵۰۰ شانه، فرش ۱۲۰۰ شانه قیمت کمتری دارد. این امر باعث می ‌شود که برخی از مشتریان ترجیح دهند فرش ۱۲۰۰ شانه را خریداری کنند، زیرا با قیمت کمتر می ‌توانند به یک فرش با کیفیت و زیبا دست پیدا کنند.

همچنین علاوه بر قیمت مناسب، فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه دارای کیفیت بالایی است. این نوع فرش با استفاده از تکنیک ‌های پیچیده ‌ای توسط صنعتگران حرفه ‌ای تولید می ‌شود و به دلیل زیبایی و مقاومت بالا، در بین مشتریان بسیار محبوب است.

رج‌ های فرش ۱۲۰۰ شانه به گونه ای بافته شده ‌اند تا بافت فرش را به خوبی نگه دارند تا از ساییدگی و خراب شدن آن جلوگیری شود. همچنین، الیاف با کیفیت بالا در فرش ۱۲۰۰ شانه، آن را در برابر سایش و شستشو مقاوم می ‌کند.

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته | فرش ۱۵۰۰ شانه | فرش چند شانه خوبه

فرش ۱۲۰۰ شانه همچنین دارای طرح ‌های زیبا و جذابی است. این طرح‌ ها معمولاً با استفاده از رنگ‌ های زنده و جذاب، به زیبایی و استایل دکوراسیون داخلی شما اضافه می‌ کنند. برخی از مشتریان ترجیح می ‌دهند فرش ۱۲۰۰ شانه را به دلیل طرح ‌های زیبا و منحصر به فرد آن انتخاب کنند.

علت محبوبیت کمتر فرش ۱۵۰۰ شانه نسبت به فرش ۱۲۰۰ شانه چیست؟

 یکی از دلایل مهم این امر، بالاتر بودن قیمت خرید فرش ۱۵۰۰ شانه است. با توجه به کیفیت بالا و ظاهری زیبا، فرش ۱۵۰۰ شانه قیمت بالاتری نسبت به فرش ۱۲۰۰ شانه دارد. این موضوع ممکن است برخی از مشتریان را از خرید فرش ۱۵۰۰ شانه منصرف کند.

علاوه بر قیمت بالاتر، فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه دارای وزن بیشتری نسبت به فرش ۱۲۰۰ شانه است. این امر ممکن است برخی از مشتریان را از خرید فرش ۱۵۰۰ شانه بازدارد، زیرا وزن بالاتر آن ممکن است در حمل و نقل و قرار دادن در محل مورد نظر مشکل‌ساز شود.

یکی دیگر از دلایل پایین بودن خرید فرش 1500 شانه تولید کمتر این محصول است. در حالی که انواع فرش 1200 شانه در کارخانه های مختلف تولید فرش ماشینی بافته می شوند فرش 1500 شانه در کارخانه های محدودتر و در نتیجه در تعداد کمتری نسبت به فرش 1200 شانه در بازار موجود است.

با توجه به کیفیت بالای فرش 1200 شانه و پاسخگویی به نیازهای مشتریان فرش، این محصول در تعداد بیشتر تولید می شود و به تبع آن فروش بالاتری را هم تجربه می کند.

فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته | فرش ۱۵۰۰ شانه | فرش چند شانه خوبه

تنوع کمتر طرح فرش 1500 شانه باعث شده همه سلیقه ها نتوانند از این محصول برخوردار شوند. در حالی که خرید فرش 1200 شانه در طرح های مدرن، وینتیج، کلاریس و فانتزی امکان پذیر است و دکوراسیون های جوان پسند و زیبایی را می توان با آن رقم زد خرید فرش 1500 شانه بیشتر محدود به طرح های لاکچری با نقوش سنتی و الهام گرفته از فرش های اصیل است.

همچنین شما می توانید به بخش فرش ماشینی پینترست مراجعه کنید و ایده های جذاب طرح و دکور فرش را یکجا مشاهده کنید.

در نتیجه همه مشتریان فرش با هر سلیقه ای می توانند با خرید فرش 1200 شانه به هدف خود برسند در حالی که فرش 1500 شانه نمی تواند در پاسخگویی به سلایق گوناگون با فرش 1200 شانه رقابت کند.

بنابراین، علت محبوبیت فرش ۱۲۰۰ شانه نسبت به فرش ۱۵۰۰ شانه به دلایلی مانند قیمت مناسب، کیفیت بالا، طرح‌های زیبا و جذاب و وزن کمتر مربوط می ‌شود. با توجه به این دلایل، بسیاری از مشتریان ترجیح می ‌دهند فرش ۱۲۰۰ شانه را خریداری کنند و لذت ببرند.

این در حالی است که فرش 1200 شانه از نظر کیفیت و ظرافت بافت می تواند با فرش 1500 شانه رقابت کند و رضایت خریداران را جلب کند.

منبع: فرش 1200 شانه فرشخونه (https://farshkhooneh.com)

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا