ورزش

به کسانی که از فساد جلوگیری می کنند کمک می‌کنم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، میرشاد ماجدی در پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و هوادار که با برد دو بر صفر سرخ‌ها به پایان رسید، اظهار داشت: حضور یا عدم حضور هواداران در ورزشگاه‌ها بستگی به نظر نیروی انتظامی و یگان ویژه دارد و تعداد تماشاگرانی که در بازی امروز حضور داشتند، به ۱۰۰۰ نفر هم نمی‌رسید.

او ادامه داد: بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم و هیچ تنشی رخ نداد.

ماجدی در خصوص تعلیق برخی از لیگ‌های پایه در استان تهران گفت: زمانی که مشاهده کردم که اعضای تیم‌ها به داوران تعرض می‌کنند و آنها را کتک می‌زنند، در هیأت فوتبال به این نتیجه رسیدیم که بازی‌ها برگزار نشود، بهتر است و کمیته انضباطی ما با خاطیان برخورد خواهد کرد.

او در خصوص ورود پلیس فتا به فساد در فوتبال گفت: فساد اگر وجود دارد باید برداشته شود و چه قدر خوب است که دستگاه‌های نظارتی به این نتیجه رسیده‌اند که به فوتبال ورود کنند و من هم به عنوان یک مدیر فوتبالی به دوستان کمک خواهم کرد و از این عزیزان خواهش می‌کنم که تا پایان این موضوع بروند.

ماجدی در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه‌های استان تهران تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان تهران برای دو ورزشگاه شهر قدس و تختی زحمات زیادی کشیده و برنامه‌ریزی خوبی صورت گرفته و امیدوارم که این ورزشگاه‌ها به چرخه مسابقات اضافه شوند.

مشاهده مطالب بیشتر

کارگروه خبری ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های توانبخشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تمرینات ورزشی برای بهبود و بازسازی بدن پس از آسیب‌ها و صدمات می‌پردازم. هدفمندی خود را در بازگشت به وضعیت قبلی و تقویت بدن در فرآیند توانبخشی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای امید و قدرت در توانبخشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا