اجتماع

جابه‌جایی بیش از یک میلیون مسافر به وسیله ناوگان هوایی از ۲۴ اسفند تاکنون

رئیس سازمان هواپیمایی کشور خبر داد:

جابه‌جایی بیش از یک میلیون مسافر به وسیله ناوگان هوایی از ۲۴ اسفند تاکنون

رئیس سازمان هواپیمایی کشور از جابه‌جایی بیش از یک میلیون مسافر با ناوگان هوایی از ۲۴ اسفند (زمان شروع طرح سفر‌های نوروزی ۱۴۰۳) تا روز سوم فروردین خبر داد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری آنا از سازمان هواپیمایی کشوری، محمد محمدی‌بخش در حاشیه بازدید از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: روند افزایشی نسبت به سال گذشته سپری شده است و مجموعه اقدامات نشان از نظم و دقت دارد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: حتی در بخش تخصیص ارز به مسافران با اتخاذ تدابیر مناسب از سوی مدیریت این مجموعه به شکلی روان و بدون مشکل در حال انجام است. سازمان هواپیمایی کشوری با هماهنگی فرودگاه امام خمینی موفق به برقراری منظم پرواز‌ها شد.

محمدی بخش توجه به حوزه ایمنی را مهم‌ترین مولفه صنعت هوانوردی کشور عنوان کرد و افزود: در گفتگو چهره به چهره، مسافران از خدمات ارائه شده و نظم پرواز‌ها ابراز رضایت و شرکت‌های هواپیمایی خارجی نیز از نظم موجود در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)، این رضایت‌مندی را ابراز کردند.

مشاهده مطالب بیشتر

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا