استان ها

حمله اسرائیل جنایتکار به کنسولگری ایران در سوریه نقض فاحش قوانین بین الملل است

مجله ایرانی/کهگیلویه و بویراحمد محمد بهرامی، منتخب مردم شریف شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به مناسبت حمله دَدمنشانه ی رژیم جعلی و غاصب اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه  که منجر به شهادت تعدادی از مستشاران نظامی و فرماندهان عالی رتبه کشور عزیزمان ایران اسلامی شد، پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش مجله ایرانی متن این پیام به شرح زیر است:

«ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»

شهادت هنر مردان خداست و مجاهدین فی سبیل الله شایسته ترین افراد برای کسب این مدال پر افتخار و همجواری با سالار شهیدان در رضوان الهی است.

همزمان با ییست و یکم ماه مبارک رمضان و سالروز شهادت مولای متقیان پرچمدار عدالت حضرت علی علیه السلام، بار دیگر رژیم غاصب و جعلی اسرائیل با نقض فاحش قوانین بین الملل در حمله به کنسولگری ایران در سوریه که جزو خاک و تمامیت ارضی ایران به شمار می رود، منجر به شهادت جمعی از مستشاران نظامی و فرماندهان عالی رتبه کشور عزیزمان ایران اسلامی شد.

متشاران و فرماندهان عالی رتبه نظامی که عُمرِِ درخشان خود را در جنگ و جهاد و جوانی‌شان را در دفاع از ایران و اسلام سَیر و سپری کردند و سرانجام مظلومانه به دست جلّادان خون آشام استکبار، استبداد و حاکمان تروریسم بین الملل به استقبال آتش و خون رفتند و آسمانی شدند.

رژیم جنایتکار صهیونیستی با اقدام تروریستی و کینه توزانه، چهره خائن و دست‌های خونین خود را به همه جهانیان نشان داد و از ابتدای این حادثه تلخ، ملت ها و دولت‌های اقصی نقاط دنیا این جنایت جدید که منجر به شهادت سرداران رشید مدافع حرم سرتیپ پاسدار “محمدرضا زاهدی” و سرتیپ پاسدار «محمدهادی حاجی رحیمی» از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و پنج نفر از افسران همراه آنان به فیض شهادت نائل آمدند را محکوم نمودند.

شهادت افتخارآفرین سرداران رشید سپاه اسلام را به ملّت سرفراز ایران، رهبر معظّم انقلاب اسلامی، رزمندگان نیروهای مسلّح و همرزمان آن شهدای گرانقدر در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده معزز و گرامی شهدای این جنایت تروریستی، تسلیت می گوئیم.

بی شکّ، ملّت بزرگ ایران، با وحدت و یکپارچگی و شجاعت و تدبیر، از آرمان‌های شهیدان پاک‌باخته اسلام و ایران، تا آخرین نفس حراست خواهند کرد و قطعا پاسخ دولت و ملت صبور ایران اسلامی به این جنایت جنگی سخت و محکم خواهد بود.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا