ورزش

رضایتمندی کادر فنی از جنگندگی ملی‌پوشان والیبال

آفتاب‌‌نیوز :

این تمرین ملی‌پوشان والیبال ایران ساعت ۱۷ به‌وقت ژاپن، درست چند ساعت پس از رسیدن به شهر کوکورائه برگزار شد و در مجموع تمرینی جدی و شاداب‌تر از تمرین روز گذشته بود و دو ساعت هم بطول انجامید.

بازیکنان پس از انجام حرکات کششی، زیر نظر مربی بدنساز برزیلی و گرم کردن، با تقسیم شدن در دو سوی میدان همانند یک بازی جدی و رسمی جدال داغی را به تصویر کشیدند که لبخند رضایت از آمادگی و انگیزه بازیکنان را در چهره کادرفنی تیم به نمایش گذاشت.

در این بین به تناوب ترکیب دو تیم نیز از سوی پائز تغییر کرد. نکته بارز این تمرین طراوت و شادابی و موج امیدواری در چهره بازیکنان بود که به‌خوبی، جنگندگی ملی‌پوشان جلب نظر می‌کرد.

از جمع ملی پوشان مرتضی شریفی همچنان در تمرینات غایب بود و بدلیل گرفتگی کمر و کمی هم درد در ناحیه لگن، زیر نظر پزشک تیم به مداوا مشغول بود و فردا وضعیت نهایی این بازیکن مشخص می‌شود.

میثم صالحی هم برای فشار نیاوردن به کتفش خیلی زود از تمرین خارج شد و به استراحت پرداخت. مابقی ۱۵ بازیکن حاضر بطور کامل و با جدیت تمام در تمرین حاضر بودند و بار‌ها نیز پائز با قطع تمرین، نکات لازمه تاکتیکی را یاد آور شد.

۳۰ دقیقه پایانی تمرین، همانند روز قبل به زدن سرویس از سوی بازیکنان قطر پاسور، پاسور و سرعتی اختصاص داشت و در دو سوی میدان نیز بازیکنان قدرتی دریافت کننده و لیبرو‌ها نیز تمرین دریافت کردند.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۳:۵۰ دقیقه روز سه‌شنبه ۱۵ خرداد در نخستین دیدار خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف ژاپن میزبان این مسابقات می‌رود.

مشاهده مطالب بیشتر

کارگروه خبری ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های توانبخشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تمرینات ورزشی برای بهبود و بازسازی بدن پس از آسیب‌ها و صدمات می‌پردازم. هدفمندی خود را در بازگشت به وضعیت قبلی و تقویت بدن در فرآیند توانبخشی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای امید و قدرت در توانبخشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا