بین الملل

شمار خبرنگاران شهید در غزه به ۱۳۶ نفر رسید

دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه اعلام کرد شمار خبرنگاران شهید از زمان آغاز تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در هفتم اکتبر تاکنون به ۱۳۶ نفر افزایش یافت.

به گزارش مجله ایرانی، با توجه به افزایش شمار خبرنگاران شهید در غزه، سازمان بین‌المللی«گزارشگران بدون مرز» نوار غزه را «قبرستان خبرنگاران» توصیف کرده است. زیرا رژیم صهیونیستی عامدانه مانع فعالیت خبرنگاران شده و آنها را به شهادت می‌رساند. این رژیم همچین روش‌های مختلفی را برای کارشکنی و ممانعت از حضور و فعالیت خبرنگاران در میدان دنبال می‌کند.

علاوه بر این، اشغالگران کوچاندن، ممانعت از ورود خبرنگاران خارجی به غزه، قطع اینترنت و ارسال پیام‌های تهدیدآمیز به آنها را نیز برای سرپوش گذاشتن بر جنایات خود علیه مردم بی‌گناه فلسطین در پیش گرفته‌اند.

بنا بر اعلام خبرگزاری فلسطینی«رؤیا»، دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه امروز(شنبه) از افزایش شمار خبرنگاران شهید غزه از هفتم اکتبر تاکنون به ۱۳۶ نفر خبر داده است.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر

تیم تحریریه مقالات بین المللی

تحلیل‌گر خبری بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای داغ جهانی. به شما اخبار روز را با نگاهی بی‌طرف و با تحلیل‌های کارشناسی ارائه می‌دهم. با دسترسی به منابع قوی، اطلاعاتی دقیق و جامع را به شما می‌رسانم.
دکمه بازگشت به بالا