ورزش

عکس‌| اصرار عجیب فولادی‌ها به پوشیدن پیراهن مشکی مقابل استقلال!

به گزارش خبرگزاری مجله ایرانی؛ جلسه هماهنگی مسابقه فولاد خوزستان و استقلال تهران عصر امروز (یکشنبه) برگزار شد. در این جلسه باشگاه فولاد درخواست بازی کردن با لباس مشکی را ارائه کرد که این موضوع مخالفت باشگاه استقلال را به دنبال داشت. باشگاه فولاد درحالی خواستار بازی کردن با لباس مشکی شده که این رنگ مربوط به پیراهن سوم این تیم بوده و اصرار نمایندگان تیم خوزستانی به این موضوع باعث تعجب افراد حاضر در جلسه شده بود.
فولاد در سال‌های اخیر همیشه با لباس قرمز مقابل استقلال قرار گرفته ولی نمایندگان این تیم اعلام کردند که پیراهن اول فولاد برای بازی فردا آماده نیست و به همین دلیل خواستار بازی با لباس سوم هستند.
باشگاه استقلال هم ابتدا اعلام کرد حسین حسینی در بازی فردا پیراهن مشکی می‌پوشد که این موضوع اصرار باشگاه فولاد برای پوشیدن پیراهن مشکی خود را به دنبال داشته است. با توجه به میزبانی استقلال، این تیم باید ابتدا رنگ لباس بازیکنان و دروازه‌بان خود را مشخص کند و حتی در صورت همرنگ بودن پیراهن تیم مهمان با دروازه‌بان آبی‌ها هم این تیم باید رنگ لباسش را عوض کند.

دیدار استقلال و فولاد ساعت ۱۹:۳۰ عصر دوشنبه ۲۴ اردیبهشت در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

عکس‌| اصرار عجیب فولادی‌ها به پوشیدن پیراهن مشکی مقابل استقلال!

258 258

مشاهده مطالب بیشتر

کارگروه خبری ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های توانبخشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تمرینات ورزشی برای بهبود و بازسازی بدن پس از آسیب‌ها و صدمات می‌پردازم. هدفمندی خود را در بازگشت به وضعیت قبلی و تقویت بدن در فرآیند توانبخشی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای امید و قدرت در توانبخشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا