اجتماع

مار ۱.۵ متری مسافر ناخوانده یک نیسان شد/ عکس

به گزارش مجله ایرانی، آتش‌نشانان یک حلقه مار که وارد قسمت موتور یک دستگاه وانت نیسان در جنوب تهران شده بود، از داخل موتور خارج کردند.

مجله ایرانی در خبری نوشت: روز گذشته راننده یک دستگاه وانت نیسان در تماس با سامانه ۱۲۵ اعلام کرد که یک حلقه مار وارد قسمت موتور خودرویش وی شده و همین موضوع نیز ترس و وحشت وی را به همراه داشته است. در همین راستا نیز ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان ایستگاه ۸۲ را به محل حادثه واقع در خانی آباد نو، خیابان میثاق جنوبی اعزام کرد.

با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک حلقه مار حدودا ۱.۵ متری با ورود به قسمت موتور یک دستگاه وانت نیسان، موجب ترس و نگرانی راننده این وسیله نقلیه شده بود.در همین راستا نیز آتش‌نشانان بی درنگ به وسیله تجهیزات مخصوص نجات و با احتیاط کامل این مار را که در لابه‌لای موتور وانت نیسان پنهان شده بود به دام انداخته و به نگرانی راننده این وسیله نقلیه پایان دادند.

در این حادثه به راننده وانت نیسان آسیبی نرسید و مار به دام افتاده نیز به اداره کل محیط زیست استان تهران تحویل داده شد تا به زیستگاه اصلی‌اش بازگردانده شود.

مار ۱.۵ متری مسافر ناخوانده یک نیسان شد/ عکس

۴۷۲۳۶

مشاهده مطالب بیشتر

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا