رویدادها

مبارزه با جرائم و مفاسد اقتصادی در اولویت شهید آیت‌الله رئیسی بود

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: شهید رئیسی در زمینه مبارزه با فساد، اقدامات بسیار موثری انجام داده بود.

سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با مجله ایرانی، با اشاره به شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهانشان در سانحه هوایی گفت: اگر بخواهیم چند ویژگی برتر شهید عزیز و بزرگ شهید رئیسی را برشماریم؛ اولین ویژگی ایشان ولایت مداری بود. ولایت مداری در تمام اعمال و رفتار ایشان قابل مشاهده بود. ایشان ذوب در ولایت بود و این ویژگی ایشان کاملا عملی بود و ظاهری نبود.

وی افزود: دومین ویژگی ایشان اخلاص بود. در جلسه‌ای که با ایشان داشتیم متوجه شدم ایشان واقعا قصد داشتند برای این مردم و این مملکت هر کاری که از دستشان برمی آید انجام دهند و از هیچ کاری دریغ نمی‌کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا کشور با اشاره به سومین ویژگی این شهید بزرگوار ادامه داد: رئیس جمهور شهید ما با تمام وجود درحال تلاش برای انجام امور ممکلتی بود و برای پیشرفت کشور به صورت شبانه روزی و بدون مرخصی و استراحت فعالیت می‌کرد. 

رحیمی با اشاره به اقدامت شهید رئیسی در حوزه پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: در دوران ریاست جمهوری ایشان، دو نهاد مرتبط با پلیس در ریاست جمهوری تشکیل شد. اولین نهاد، مجموعه مبارزه با مفاسد اقتصادی بود که در دفتر خودشان و تحت نظر شخص رئیس جمهور ایجاد شد. دومین نهاد، مجموعه بازرسی ویژه نهاد ریاست جمهوری بود که مردم می‌توانند با شماره  ۲۷۷۷ – ۰۲۱ تماس گرفته و گزارش‌های مستند خود درباره رشوه‌خواری و دیگر مفاسد و تخلفات اداری را ارائه کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا کشور ادامه داد: شهید رئیسی مبارزه با جرائم و مفاسد اقتصادی را از جمله اولویت‌های خود می‌دانست و در این زمینه بسیار اقدامات مناسبی انجام داده بود. این روندی است که به طور جد در دوران ریاست ایشان آغاز شد و به امید خدا همچنان و با قوت نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام 

مشاهده مطالب بیشتر

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا