استان ها

متدینین و مصلحان در جهت اصلاح اتفاقات اخیر اقدام کنند

متدینین و مصلحان در جهت اصلاح اتفاقات اخیر اقدام کنند

مجله ایرانی/ایلام امام جمعه ایلام گفت: دشمن در یک جنگ ترکیبی دین و ناموس و غیرت ما را نشانه گرفته است. نباید بی‌تفاوت باشیم و امر به معروف و نهی از منکر را کنار بگذاریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین «اله‌نور کریمی‌تبار» یکشنبه شب در مراسم شب قدر در مصلی شهر ایلام اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما را از زیر یوغ طاغوت نجات داد. حفظ دین خدا و این هدیه الهی سختی‌هایی دارد و با مشکلاتی همراه است. باید برای سختی‌های دفاع از دین خدا آماده باشیم. وقتی عرصه اقتصادی تنگ می‌شود ما چقدر آمادگی تحمل سختی‌ها را داریم؟ وقتی باید در عرصه امر به معروف و نهی از منکر حاضر باشیم چقدر به وظیفه خود عمل می‌کنیم؟
وی با بیان اینکه سکوت و بی‌تفاوتی در زمانی که در استان، کشف حجاب و روزه‌خواری وجود دارد، قابل قبول نیست عنوان کرد: در این اتفاقات همه ما مسئولیم.
نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: اگر دین و غیرتمان را به دنیای دیگران بفروشیم، چه جوابی برای خدا خواهیم داشت؟ متأسفانه در اتفاقات اخیر در استان همه مسئولیم چرا باید چنین اتفاقاتی بیفتد؟ ما برای دفاع از حجاب و عفاف، شهید دادیم. نمی شود با بی‌تفاوتی و بی‌عملی بیاییم استغفار کنیم.
حجت‌الاسلام کریمی‌تبار افزود: متدینین و مصلحان باید در جهت اصلاح صحنه‌های اخیر به بهانه جشن نوروز اقدام کنند و این صحنه‌ها نباید تکرار شود. حکومت هم باید به وظیفه خود در این زمینه به وظیفه خود عمل و اعمال قانون کند.
انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا