ورزش

«محسن بنگر» سرمربی شهرداری آستارا شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، پس از جدایی آرش برهانی از تیم فوتبال شهرداری آستارا، محسن بنگر که در فصل قبل هدایت این تیم را بر عهده داشت، به عنوان سرمربی جدید شهرداری آستارا انتخاب شد.

بنگر پس از جدایی از شهرداری آستارا سرمربیگری تیم دسته دومی نیکا پارس چالوس را بر عهده داشت که پس از جدایی از این تیم با نظر مسؤولان شهرداری آستارا به عنوان سرمربی جدید این تیم برگزیده شد.

مهدی عینی (دستیار اول)، علیرضا لطیفی (مربی بدنساز)، معین دلاوری (مربی)، قاسم لشنی (مربی)، یاشین سزاوار (مربی)، نوید حقیقت (مربی دروازبان ها) دیگر اعضای کادر فنی شهرداری آستارا را تشکیل می‌دهند.

بنگر سابقهٔ بازی در تیم‌های شموشک نوشهر، سپاهان اصفهان، پرسپولیس، تراکتور تبریز، نفت تهران، پارس جنوبی جم و کارون اروند خرمشهر و همچنین سابقه بازی در تیم ملی فوتبال ایران را نیز در کارنامه خود دارد.

گفتنی است، محسن بنگر در تاریخ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ از فوتبال خداحافظی کرد.

مشاهده مطالب بیشتر

کارگروه خبری ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های توانبخشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تمرینات ورزشی برای بهبود و بازسازی بدن پس از آسیب‌ها و صدمات می‌پردازم. هدفمندی خود را در بازگشت به وضعیت قبلی و تقویت بدن در فرآیند توانبخشی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای امید و قدرت در توانبخشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا