مشارکت ۴۰۰ نفر از عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات شهرستان اردبیل

مشارکت ۴۰۰ نفر از عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات شهرستان اردبیل

مجله ایرانی/اردبیل رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان اردبیل گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه و سالم انتخابات در شهرستان اردبیل انجام شده است و در برگزاری انتخابات شهرستان اردبیل بیش از ۴۰۰ نفر عوامل اجرایی مشارکت خواهند کرد.

ایرج فتحی ۱۰ بهمن در جمع خبرنگاران در محل هیأت بازرسی انتخابات شهرستان با اشاره به مطلب فوق بیان کرد: برای صیانت و حفاظت از آرای مردم شهرستان اردبیل ۳۷۷ نفر بازرس و ۲۵ نفر سربازرس در شعبات اخذ رأی بخش مرکزی شهرستان اردبیل حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در برگزاری هرچه باشکوه انتخابات سال۱۴۰۲ مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و رعایت چهار اصل رقابت، مشارکت، سلامت و امنیت انتخاباتی گفت: برای تحقق این امر برنامه ریزی در شهرستان انجام شده و اهتمام همگانی در این راستا وجود دارد.
فتحی افزود: هیأت بازرسی انتخابات شهرستان که زیر مجموعه هیأت بازرسی انتخابات استان اردبیل می باشد با سه عضو اصلی و سه کارشناس دبیرخانه در محل فرمانداری اردبیل تشکیل شد و وظیفه اصلی این هیأت بازرسی انتخاب افراد اصلح، بی طرف و متعهد از بین واجدین شرایط برای حضور در شعبات اخذ رأی بعنوان بازرس و سربازرس است.
وی گفت: پس از گذراندن دوره‌های آموزشی و توجیهی این افراد متعهد در کنار سایر عوامل برگزاری انتخابات در شعبات اخذ رأی در شهرستان اردبیل، روستاهای بخش مرکزی، بخش ثمرین و بخش هیر روز ۱۱ اسفند در شعبات اخذ رأی حضور خواهند داشت.
فتحی تصریح کرد: مردم شهرستان اردبیل برای هرگونه شکایات مربوط به تخلفات انتخاباتی با شماره تلفن ۳۳۷۱۸۸۸۱ تماس حاصل نمایند تا در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی و پیگیری توسط دستگاه های مربوطه انجام شود.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا