اقتصادی

نثاری: توسعه عادلانه زیرساخت‌های برق دنبال شود

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با توجه به شرایط منطقه‌ای برنامه‌ریزی دقیقی برای قطعی برق چاه‌های کشاورزی صورت بگیرد تا کشاورزان با مشکل مواجه نشوند.

به گزارش مجله ایرانی، علیرضا نثاری در جلسه علنی امروز مجلس و در جریان بررسی نحوه مدیریت مصرف انرژی در تابستان بیان کرد: مدیریت مصرف برق به معنای قطع برق چاه‌های کشاورزی نمی‌باشد، با توجه به سطح زیر کشت محصولات کشاورزی در خردادماه و تیرماه نیاز به آبیاری محصولات داریم و لازم است با توجه به شرایط منطقه‌ای برنامه‌ریزی دقیقی درخصوص قطعی‌ها صورت بگیرد که در حال حاضر این‌گونه نیست.

وی در ادامه اظهار کرد: شهرستان نهاوند قطب کشاورزی غرب کشور به شمار می‌رود و در حوزه شیلات، گردشگری و دامپروری زبانزد است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس تصریح کرد: کشاورزان و باغداران ما به اندازه کافی دغدغه دارند. توسعه عادلانه زیرساخت‌های برق امری ضروری است. عدم توجه به این موضوع باعث دلسردی مردم شده است و عدم تخصیص به موقع اعتبارات جهت حفر چاه‌های کشاورزی قابل قبول نیست.

انتهای پیام

مشاهده مطالب بیشتر

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا