ورزش

هم‌تیمی ستاره پرسپولیس؛ امیدوارم رونالدو را شکست دهم و پیراهنش را بگیرم!

به گزارش خبرگزاری مجله ایرانی؛ تیم ملی فوتبال گرجستان در بازی دور پایانی مرحله گروهی یورو 2024 فرداشب در گروه F به مصاف پرتغال خواهد رفت.

به گزارش ورزش سه، خویچا کوارتسخلیا، ستاره گرجستان، که آرزوی بازی مقابل کریستیانو رونالدو را داشته در بازی فردا با اسطوره خودش رو به رو می‌شود. کواراتسخلیا درباره بازی فردا گفت: “بازی سختی خواهد بود. ما انگیزه بیشتری نسبت به حریف داریم چون پرتغال از قبل صعودش مسجل شده است. این بهترین تجربه برای ما خواهد بود که مقابل بازیکنان برتری مانند په‌په یا هر یک از بازیکنان آن‌ها بازی کنیم. هر بازیکن هجومی در تیم ما آماده است تا بهترین عملکردش را داشته باشد.”

کریستیانو رونالدو؟

او از کودکی اسطوره من بوده و همیشه آرزو داشتم با او بازی کنم. او دیگر در اروپا بازی نمی‌کند بنابراین بسیار خوشحالم که در این رقابت‌ها شانسی دارم تا مقابل او بازی کنم. شاید واقعاً زمان تحقق رویاها باشد، بنابراین امیدوارم اول از همه در این بازی برنده شوم و بعد پیراهن او را بعد از بازی داشته باشم.

انتظارات از گرجستان؟

هیچ‌کس مطمئن نبود که ما می‌توانیم کاری در اینجا انجام دهیم اما ما اینجا هستیم. و تا زمانی که ما حتی یک درصد شانس داشته باشیم، تمام توان خود را به کار می‌گیریم تا افتخارات جدیدی به تاریخ خود اضافه کنیم.

258 258

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا