اجتماع

پیشروی دشمن در تصرف سرزمین ذهن ها/ خرمشهر فرهنگی آزاد شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سرتیپ محمد قصری شامگاه چهارشنبه در جلسه قرارگاه عملیاتی طرح نور استان سمنان به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان اینکه امروز بخش قابل توجهی از خرمشهر فرهنگی اشغال شده است، ابراز کرد: دشمن در حال پیشروی به سوی سرزمین ذهن‌ها است و برای آن برنامه‌ریزی دارد.

وی ضمن اینکه باید تلاش‌ها برای آزادی خرمشهر فرهنگی بیشتر شود، افزود: اجرای طرح نور همان تأخیر در پیشروی دشمن به سوی جبهه خرمشهر فرهنگی است.

معاون علوم تحقیقات و فناوری فراجا بابیان اینکه طرح نور زمینه سازی بستر مناسب فکری را ایجاد کرده است، ابراز کرد: پیروزی در سوم خرداد خرمشهر فرهنگی در گرو طرح ریزی های مناسب و ایستادن مقابل خاکریز فرهنگی دشمن است.

قصری ضمن بیان اینکه در دفتر تحقیقات فراجا موضوعات از حالت سنتی خارج و شکل مدرن تری به خود گرفته است، تصریح کرد: باید به سمت پیش رفت که کشف علمی جرایم و موضوعات پیش آمده پلیس به شکل علمی مدیریت شود.

وی ضمن بیان اینکه چابک سازی، توسعه و کارآمدی با پژوهش محوری در کنار نوآوری اتفاق خواهد افتاد، افزود: کار کردن در حوزه مهارتی، استفاده از تجربیات جمع‌آوری شده و اجرای رویکردهای علمی و پژوهشی در کنار هم می‌تواند آن ارتقا هر چه بیشتر سازمان کمک کند.

مشاهده مطالب بیشتر

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا