ورزش

گلزنی شهاب زاهدی مقابل قهرمان آسیا

آفتاب‌‌نیوز :

از هفته پنجم رقابت‌های جی لیگ ژاپن تیم فوتبال آویسپا فوکوکا میهمان اوراواردز بود که در نهایت این دیدار با برتری ۲ بر یک اوراواردز به پایان رسید.

شهاب زاهدی مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازی کردن در لیگ‌های اوکراین و مجارستان در پایان نیم فصل اول لیگ برتر از جمع سرخ‌پوشان جدا شد و راهی ژاپن شد تا فوتبال خود را در کشور سامورایی‌ها ادامه دهد.

زاهدی هفته گذشته به عنوان بازیکن تعویضی در دیدار مقابل اف سی توکیو راهی میدان شد و موفق شد یک پاس گل را به نام خود ثبت کند تا درخشش او باعث شود زاهدی از ابتدا در دیدار امروز تیمش مقابل قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود.

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس که به عنوان اولین ایرانی پا به جی لیگ ژاپن گذاشته، موفق شد در دقیقه ۲۸ با یک شوت زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه اوراواردز را باز کند تا تیمش با برتری راهی رختکن شود.

زاهدی در دقیقه ۵۹ این دیدار جای خود را به ولینگتون و در ادامه تیم میزبان موفق شد توسط واتانابه در دقیقه ۶۵ گل تساوی را به ثمر برساند. در ادامه تیاگو سانتانا از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۷۳ گل دوم را به ثمر رساند تا کامبک اوراواردز تکمیل شود.

با این نتیجه اوراواردز ۸ امتیازی شد و در رتبه ۸ قرار گرفت و در مقابل آویسپا با ۵ امتیاز در رتبه پانزدهم ایستاد.

مشاهده مطالب بیشتر

کارگروه خبری ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های توانبخشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تمرینات ورزشی برای بهبود و بازسازی بدن پس از آسیب‌ها و صدمات می‌پردازم. هدفمندی خود را در بازگشت به وضعیت قبلی و تقویت بدن در فرآیند توانبخشی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای امید و قدرت در توانبخشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا