اجتماعمجله کسب و کار

کرایه ماشین خارجی در اهواز

اجاره خودرو در اهواز

اهواز یکی از شهرهایی است که اگر گذرتان به آن بیفتد، در کنار دمای بالای 50 درجه اش در تابستان، که ذره ذره شروع به ذوب شدن خواهید کرد، با اجاره خودرو از مجموعه ما این احساس کمتر خواهد شد و درکنار آن از گرمای دلنشین مردم خونگرم و شور شهری پرقدمت و تمدنی که به دنبال دارد، حتما بخشی از وجودتان را درآن جا خواهید گذاشت. در دوره ایلامی‌ها شهری به نام تاریانا وجود داشت. کمی جلوتر می‌رویم؛ در زمان هخامنشیان این شهر به نام هوج یا خوجستان (هوجستان) خوانده شد و داریوش کبیر نام خوزستان را بر آن نهاد.

خوز به زبان ایلامی یعنی نیشکر و خوزستان به زبان ایلامی یعنی شکرستان، درواقع ریشه‌ اهواز از قومی به نام خوز(هوز) نشات گرفته که ساکنان بومیاین استان بودند. پس از سقوط ساسانیان، هنگامی که این شهر به دست اعراب افتاد، خوزی و هوزی را به جمع مکسر درآوردند و آن را “اهواز” نامیدند. باید گفت با وجود دمای بالای این شهر، بهترین ماه سفر، بهمن و اسفند است. دقیقا درماه‌ هایی از سال که شهرهای دیگر، در هاله‌ای از برف پوشیده می‌شوند، شما می‌توانید با اجاره خودرو در اهواز به گشت و گذار در این شهر زیبا بپردازید.در بدو ورود به اهواز به لب کارون بروید.

رودخانه کارون در دل اهواز جریان دارد که بزرگ‌ترین و پرآب‌ترین رودخانه‌ کشور است و تنها رودی به شمار می‌رود که بخشی از آن قابل کشتیرانی است. کارون از کوه‌ های سیستان بلوچستان سرچشمه گرفته و اهواز را به دو بخش غربی و شرقی تقسیم کرده است. پیشنهاد می‌کنم با اجاره ماشین دم غروب به این مکان دنج بیایید و لب ساحل به تماشای کارون بنشینید.

جاده‌ ساحلی که در طرف کارون قرار دارد، امکان پیاده‌روی یا عبور با ماشین خودتان را فراهم کرده است.پل سفید یکی از جاهای دیدنی اهواز به شمار می‌رود و چهارمین پل معلق دنیا و نخستین پل معلق ایران است. این پل یکی از هشت پلی است که از روی کارون می‌گذرد و دو پاره‌ شهر را به‌هم وصل می‌کند. از این رو گذر از این پل با خودروی خود بسیار لذت بخش خواهد بود.

یکی از طولانی‌ترین و زیباترین آبشار مصنوعی خاورمیانه، آبشار پل هفتم است که شما می‌توانید با اجاره خودرو در اهواز از نزدیک آن را تجربه کنید. این آبشار روی هفتمین پل اهواز ساخته شده و زیبایی این آبشار و رنگ پردازی آن در شب، گردشگران و اهالی این شهر را به خصوص در شب مسحور می‌کند.

آیا از نحوه اجاره خودرو از ایستگاه اهواز مطلع هستید؟

در سال‌های اخیر افراد برای تردد داخلی و برون شهری از خودرو بیشتر از سایر وسایل نقلیه استفاده کرده‌اند و هم اکنون استفاده از خدمات اجاره خودرو در ایران به بخش مهمی از سفرها تبدیل‌شده است.اگر به دنبال تجربه منحصربه‌فرد و فراموش‌نشدنی برای راندن خودرویی متفاوت هستید، اگر برای یک سفر به‌یادماندنی برنامه‌ریزی می‌کنید ،اگر به اهواز سفرکرده‌اید و در مدت اقامت خود نیاز به رنت خودرو در اهواز دارید و یا اگر ماشین شما به هر دلیلی قابل‌استفاده نبود، در طول این مدت می‌توانید اقدام به کرایه ماشین در اهواز موردنیاز خودنمایید. مجموعه ما با مالکیت ناوگان گسترده‌ای از خودروها ،جایگاهی برتر در صنعت اجاره خودرو کسب کرده است.

مزایا اجاره خودرو از ما بسیار ویژه و متمایز بوده و براساس استاندارهای بین‌المللی ، خدمات اجاره خودرو از سوئیچ را در سرتاسر ایران فراهم می‌کند. مجموعه ما با گستردگی و استقرار ایستگاه‌های ثابت در اهواز و دیگر شهرهای ایران ،در راستای جلب رضایت مشتریان با ارائه طیف وسیعی از خودروها در کلاس اقتصادی تا لوکس خدمات اجاره خودرو بدون راننده ، با راننده و ترانسفر به مشتریان ‌عرضه می نماید.

شایان ذکر است برای اجاره ماشین از شرکت ما شرایط خاصی موردنیاز نيست و با ارائه مدارک شناسایی و احراز مدارك شغلی معتبر می‌توانید اجاره ماشین مورد نیازتان را با شرایطی آسان در سراسر ايران ازجمله اجاره خودرو در اهواز، اجاره خودرو در یزد، اجاره خودرو در تهران ، اجاره خودرو در کیش و سایر ایستگاه ‌ها انجام دهید.قیمت اجاره ماشين بر اساس تعداد روزهای اجاره ،مدل خودرو و نوع قرارداد متفاوت است.

اجاره ماشین در اهواز

اگر قصد سفر به اهواز رادارید و یا برای انجام کارهای روزمره خود نیاز به خودرو ارزان دارید، اجاره ماشین از مجموعه ما بهترین انتخاب برای شما است. مجموعه ما با ارائه خدمات ویژه و سرویس‌های کامل و برتر همراهتان خواهد بود تا تجربه‌ای کم‌نظیر از اجاره خودرو را داشته باشید .همچنین علاوه بر خدمات اجاره خودرو بدون راننده در اهواز با خدمات مکملی چون اجاره خودرو با راننده و ترانسفر همراهتان خواهد بود .سوئیچ این امکان را فراهم نموده است که خودرو موردنظرتان را در محل سکونت ، هتل‌ یا هر نقطه دلخواه دیگری در اهواز تحویل بگیرید و سپس در هر ایستگاهی دیگر در سراسر کشور استرداد نمایید.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در اهواز

شهروندان اهواز که برای اجاره ماشین بدون راننده در اهواز اقدام می‌کند، حداقل باید بیست سال سن داشته باشد‌. داشتن گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل شش ماه اعتبار یکی از مدارک بسیار مهم برای اجاره خودرو به شمار می‌رود.در واقع به کسی تمام مدارک مورد نیاز را به غیر از گواهینامه داشته باشد، خودرویی اجاره داده نخواهد شد. مدارک شناسایی مورد نیاز نیز شامل کارت ملی یا شناسنامه است.

ارائه سند ملکی یا اجاره نامه، ارائه سفته یا چک بانکی به میزان بیست درصد از قیمت روز خودروی اجاره‌ای و … مدارک دیگری هستند که شهروندان اهواز باید به شرکت تحویل دهند. شهروندان غیر اهواز نیز باید گواهینامه، کارت شناسایی ملی، چک یا سفته به میزان بیست درصد از قیمت روز خودرو، ودیعه نقدی و مبلغ اجاره خودرو را بر اساس تعداد روزهای اجاره ماشین در اهواز تحویل دهند.

مدارک مورد نیاز برای کارمندان دولتی و نظامی شامل کارت شناسایی، گرفتن گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت، چک کارمندی به مقدار بیست درصد از قیمت روز ماشین می‌باشد. از توریست‌های خارجی بالای بیست سال که قصد اجاره خودرو در اهواز دارند گواهینامه رانندگی، اصل پاسپورت یا ویزا، بلیط برگشت، ودیعه نقدی یا دیپوزیت دریافت می‌شود‌.

پس از ارائه مدارک به کارشناسان ما می‌توانید نسبت به رزرو خودرو اقدام کنید. برای رزرو خودرو ابتدا باید خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و تعداد روزهای اجاره را با تاریخ روز دریافت و تاریخ روز تحویل به شرکت مشخص کنید. در مرحله بعدی از بین اجاره ماشین بدون راننده در اهواز یا اجاره ماشین با راننده در اهواز یک مورد را انتخاب کنید.

ایستگاه های ما در اهواز

مجموعه ما در اهواز این امتیاز را به شما می‌دهد تا در کمترین زمان و بدون دغدغه از محدودیت‌های ترافیکی ، خودروی خود را دریافت و به هر نقطه از شهر اهواز و یا کشور تردد کنید ، همچنین همه‌ خودروها با پوشش بیمه پایه به‌صورت رایگان و مسافت مجاز روزانه 300 کیلومتر در همه کلاس‌های خودرویی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. مدارک لازم برای اجاره خودرو در اهواز و سایر شهر‌ها با یکدیگر برابر بوده و شما تنها با یک تماس می‌توانید از قیمت اجاره ماشین بدون راننده و شرایط کرایه ماشین در اهواز مطلع شوید.

مجموعه ما در اهواز دارای یک ایستگاه است. شما می‌توانید از ایستگاه سوئیچ فرودگاه بین المللی اهواز خودرو خود را اجاره کنید. خدمات اجاره خودرو در این شهر در قالب اجاره خودرو با راننده و بدون راننده ارائه می‌شود. خودروهای سوئیچ در این ایستگاه از کلاس اقتصادی تا لوکس ارائه می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به نیاز، خودروی خود را انتخاب نمایید. لیست قیمت ماشین ‌های اجاره‌ای بر اساس مدل خودرو، تعداد روزهای اجاره با راننده و بدون راننده بودن متفاوت است.

شهر اهواز به عنوان مرکز استان خوزستان یکی از شهرهای مهم و کلیدی در ایران به شمار می‌رود که هر ساله پذیرای مسافران بسیار زیادی است. ما این امکان را فراهم کردیم تا تمام خودروهای اجاره‌ای موجود در شهر اهواز را در سایت نمایش دهیم تا شما بتوانید با مقایسه قیمت و امکانات فنی به گزینه مناسب خودتان دست پیدا کنید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در اهواز

برای ارائه مدارک لازم اجاره ماشین در اهواز راه دشواری را در مقابل ندارید. شما می‌توانید از دو راه ارائه چک و یا مبلغی جهت ودیعه، خودروی مورد نظر خود را اجاره نمایید. از این رو ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید با مطالعه و آگاهی از مدارک مورد نیاز جهت رنت خودرو در اهواز با اطمینان خاطر این کار را انجام دهید.

پیش از اجاره خودرو در اهواز باید توجه داشته باشید که مدارک و شرایط زیر را فراهم نمایید تا مشکلی از جهت اجاره خودرو برای شما به وجود نیاید. در این قسمت مدارک و شرایط اجاره ماشین در اهواز را شرح می‌دهیم:

 • کارت شناسایی
 • گواهینامه رانندگی
 • چک امانت
 • در صورت نداشتن چک می‌بایست مبلغی را به عنوان ضمانت در اختیار شرکت قرار دهید

پس از اتمام مدت اجاره، ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از مبلغ ضمانت که بین یک تا پنج میلیون تومان است در دست شرکت باقی می‌ماند تا پس از گذشت ۲۰ تا ۳۰ روز از اتمام مدت اجاره و مشخص شدن وضعیت خلافی، باقی پول به شما بازگشت داده شود.

قیمت اجاره خودرو در اهواز

خودروهای موجود در اهواز جهت اجاره‌ی گردشگران دارای طیف گسترده‌ای می‌باشد. خودروهای سواری، شاسی بلند یا کراس اور، کروک و کوپه تماما برای اجاره در اهواز وجود دارند و ما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید به راحتی در میان این خودروها مقایسه کنید و خودروی مناسب برای اجاره را انتخاب کنید. همچنین در صورتی که می‌خواهید لذت سواری خودروهای امریکایی را تجربه کنید باید به صفحه اجاره ماشین در کیش مراجعه کرده و از میان خودروهای امریکایی انتخاب کنید.

ما تمام تلاش خود را انجام داده‌ایم تا ظرفیت مناسبی برای تمام خودروها را فراهم کنیم تا کاربران کمتر با مشکل تکمیل ظرفیت رزرو روبرو شوند. همچنین مجموعه ما در راستای اهداف بلندمدت خود سعی دارد تا فضایی رقابتی برای تامین کنندگان خودرو ایجاد کند و از این رو بازار اجاره خودرو در اهواز نیز طبعا فعالیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

رقابتی شدن این امر باعث می‌شود تا افرادی که به دنبال رنت خودرو در اهواز هستند این تفریح را با کیفیت بیشتر و هزینه کمتری تجربه کنند. هم‌اکنون نیز قیمت اجاره خودرو در اهواز و در سایت به نسبت دیگر وب‌سایت‌های موجود در کشور بسیار ارزان‌تر بوده و شما می‌توانید به راحتی قیمت‌ها را مقایسه کنید. در اینجا لازم است تا قسمت‌های مهمی از موضوعات مهم رنت خودرو در اهواز را دوباره یادآوری کنیم تا کاملا در جریان قرار بگیرید:

 • شما با اجاره روزانه خودرو در اهواز می‌توانید ۲۴ ساعت از خودرو استفاده کنید.
 • هزینه سوخت خودرو به عهده اجاره کننده می‌باشد. شما می‌توانید مصرف سوخت خودروی انتخابی خود را در صفحه مخصوص هر خودرو مشاهده کرده و انتخاب مناسبی را انجام دهید.
 • پس از اتمام زمان اجاره مبلغ ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از ضمانت ارائه شده توسط اجاره کننده نزد اجاره دهنده باقی می‌ماند تا پس از گذشت ۲۰ تا ۳۰ روز و مشخص شدن خلافی ماشین در آن زمان به اجاره کننده بازگشت داده شود.
 • همان طور که بالاتر نیز گفته شد اجاره خودرو در اهواز فعلا یک خدمت بدون راننده می‌باشد و تمامی قیمت‌های درج شده برای اجاره خودرو بدون راننده در اهواز است.

تخفیف اجاره ماشین در اهواز

ما امکاناتی را فراهم کرده‌ایم تا کاربران بتوانند از تخفیفات ویژه‌ای برای کرایه خودرو در اهواز استفاده کنند. قسمتی از این تخفیفات شامل موارد زیر است:

 • در صفحه اینستاگرام و فیسبوک ما به صورت دوره ای کد های تخفیف هیجان انگیزی ارایه می‌شود، می‌توانید با دنبال کردن صفحات مجازی از تخفیفات دوره‌ای مطلع شوید
 • اگر خودرو را برای مدت زمان طولانی اجاره نمایید تیم پشتیبانی تخفیف ویژه‌ای برای شما در نظر می‌گیرد.
 • همچنین در آینده برنامه‌های ویژه‌ای برای کاربران ویژه سایت در نظر گرفته شده تا بتوانند از تخفیفات ویژه برای اجاره ماشین استفاده نمایند.

اجاره ماشین ارزان در اهواز

ما طیف گسترده‌ای از خودروها را برای شما فراهم کرده‌ایم. قیمت اجاره خودروها از روزانه ۳۰۰ هزار تومان شروع و در ماشین‌های لوکس به روزانه بیشتر از ۵ میلیون تومان هم می‌رسد. از این رو شما می‌توانید خودروی مناسب را برای خود اجاره کنید و از این بابت انتخاب‌های شما گسترده است. اگر به دنبال اجاره ارزان خودرو در اهواز هستید ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید به راحتی در میان خودروهایی که در بالا وجود دارند قیمت‌ها را مقایسه کرده و انتخاب نمایید.

اجاره خودرو در اهواز بدون چک

برای کسانی که دسته چک ندارند این امکان فراهم شده تا با پرداخت ودیعه نقدی بتوانند ماشین مناسب خود را اجاره نمایند. از این رو رنت ماشین در اهواز بدون چک امکان پذیر است. مبلغ ودیعه‌ای که اجاره کننده دریافت می‌کند بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان است که بسته به نوع خودرو متفاوت است. این مبلغ را می‌توان جایگزین چک ضمانت کرد. تمامی ضمانت‌ها از جمله چک و ودیعه نقدی پس از اتمام مدت اجاره و با ترتیب مشخص به اجاره کننده بازگشت داده می‌شود و همه این‌ها در قرارداد میان اجاره کننده و اجاره دهنده نوشته شده است.

مشاهده مطالب بیشتر

انتشارات علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تمرکز بر نقش تغییرات فرهنگی در جامعه و تأثیر آن بر ساختار اجتماعی و ارتباطات بین افراد. تلاش برای درک عمیق‌تر نحوه تأثیر فرهنگ بر عقاید، ارزش‌ها و رفتارهای افراد و جوامع.
دکمه بازگشت به بالا