عمومیمجله کسب و کار

لاغری لیپولیز

تعداد زیادی از افراد جامعه، اضافه وزن چندانی ندارند و نمی‌توان آن‌ها را در دسته افراد دارای اضافه وزن یا چاق قرار داد. اما ممکن است همین افراد درگیر چاقی‌های موضعی باشند. رایج‌ترین نوع چاقی موضعی، شکم و پهلو است که افراد زیادی با آن درگیر هستند.برای از بین بردن چربی‌های موضعی راه‌های مختلفی وجود دارد که یکی از این راه‌ها، استفاده از دستگاه لیزر است.این مطلب از را به بررسی دستگاه لیزر لیپولیز اختصاص داده‌ایم.

لیزر لیپولیز چیست؟

لیزر لیپولیز نوعی جراحی زیبایی است که برای از بین چربی موضعی و تغییر شکل بدن، استفاده می‌شود. در این نوع از درمان، اشعه‌های لیزر رسوبات چربی را در قسمت‌های خاصی از بدن هدف قرار می‌دهند و آن‌ها را آب می‌کنند.

لیپولیز از پرتوهای لیزر برای شکستن سلول‌های چربی استفاده می‌کند و حجم بافت چربی را کاهش می‌دهد. بعضی از منابع علمی می‌گویند این فرایند باعث سفت شدن پوست در همان ناحیه موردنظر می‌شود. بنابراین ممکن است بعد از عمل، پوست شما صاف‌تر و سفت‌تر از قبل شود.لیزرهای مورداستفاده در این روش، ایمن هستند و خطرات زیادی برای سوزاندن پوست شما ندارند. همچنین احتمال کمی برای عفونت در ناحیه تحت درمان وجود دارد و جای زخم ناشی از پرتوهای لیزر نیز، حداقل است.

لاغری با دستگاه لیزر لیپولیز، مناسب چه افرادی است؟

لیزر برای افرادی که می‌خواهند شکل بدن‌شان را تغییر دهند یا به طور کلی، قصد کاهش سایز بدن‌شان را دارند، گزینه مناسبی است. این روش، چربی را در نواحی خاصی کاهش می‌دهد و درمان کلی چاقی نیست. اگر شما در ناحیه شکم، پهلو، ران و باسن چربی‌های موضعی دارید، می‌توانید از دستگاه‌های لیزر برای از بین بردن چربی‌ها استفاده کنید.

افرادی که قصد جدی برای استفاده از دستگاه‌های لاغری را دارند، بهتر است شرایط زیر را داشته باشند:

  1. کاهش وزن و درمان چاقی: لیزر لیپولیز، جزو درمان‌های چاقی به حساب نمی‌آید و کارکرد اصلی آن‌، کاهش سایز و پیکرتراشی است. بنابراین مراکز لاغری با دستگاه لیزر، توصیه می‌کنند که افراد قبل از استفاده از این روش، نسبت به کاهش وزن اقدام کنند و شاخص توده بدنی (BMI) خود را کاهش دهند.
  2. سلامت عمومی: افرادی که به سراغ این روش می‌روند، بهتر است بیماری خاصی نداشته باشند و از سلامت کلی برخوردار باشند.
  3. باردار نبودن: اگرچه بعضی از منابع می‌گویند این روش نمی‌تواند برای جنین مشکلی به وجود آورد، اما مرکز ملی اطلاعات زیست‌فناوری (NBCI) که یکی از مراکز کتابخانه ملی پزشکی آمریکا است، توصیه می‌کند افراد باردار استفاده از لیزر را به بعد از زایمان‌شان موکول کنند.

مزایای لاغری با دستگاه لیزر لیپولیز چیست؟

  1. لاغری با دستگاه لیزر لیپولیز دوره نقاوت کوتاهی دارد و شما می‌توانید بعد از چند روز، فعالیت‌های عادی و روزمره خود را شروع کنید؛
  2. احتمال بروز عفونت در قسمت‌های درمان شده، بسیار کم است
  3. بدون درد است
  4. نیاز به بستری شدن ندارد

Lipolysis slimming

عوارض لاغری با دستگاه لیزر لیپولیز پیست؟

لیزر لیپولیز یک نوع جراحی سرپایی محسوب می‌شود و عوارض و خطرات کمتری نسبت به روش‌های دیگر جراحی، مانند لیپوساکشن، دارد. اما با این حال، این روش نیز عوارضی را به همراه دارد؛ کبودی، خون‌مردگی و ورم بدن از جمله رایج‌ترین عوارض لاغری با دستگاه لیزر است که موقت است و معمولا طی چند روز از بین می‌رود.

لیزر لیپولیز دوران نقاهت کمتری نسبت به سایر جراحی‌های پیکرتراشی دارد، اما به هر حال شما تا چند روز نمی‌توانید به فعالیت‌های روزمره‌تان ادامه دهید. از بین رفتن درد و ناراحتی ناشی از این عمل، معمولا 1 الی 2 روز طول می‌کشد، اما برای از بین رفتن ورم، معمولا 5 تا 10 روز زمان لازم است.فراموش نکنید که احتمال بروز عفونت نیز وجود دارد؛ البته احتمال آن بسیار کم است، اما بهتر است آن را در نظر داشته باشید.احتمالا شما بلافاصله بعد از انجام این جراحی، دچار بی‌حسی، گیجی، خواب‌آلودگی و کسالت خواهید بود.

آیا لاغری با لیزر موثر است؟

درباره این سوال که آیا لاغری با دستگاه لیزر لیپولیز، موثر و ماندگار است، جواب‌های متفاوتی وجود دارد. چرا که جواب این سوال به انتظارات افراد بستگی دارد. در برخی از تحقیقات سال 2011، گفته شده که بسیاری از افرادی که از این روش استفاده کرده‌اند، از نتایج به وجود آمده ناراضی هستند.

اما نکته‌ای که کاملا واضح است و در تمام منابع تایید شده، این است که نتیجه حاصل از لاغری با دستگاه لیزر، کاملا به تغییر سبک زندگی بستگی دارد. رفتارهای شما پس از عمل، تاثیر مستقیمی روی نتیجه عمل‌تان می‌گذارد. شما باید یک سالم و تمرینات ورزشی منظمی را در برنامه‌تان داشته باشید تا بتوانید تاثیر این جراحی را ببینید. اگر اینطور نباشد، ممکن است مدتی پس از عمل، بافت چربی شما مجددا به ذخیره کردن چربی‌های جدید اقدام کند و شاهد تجمع چربی در بخش‌هایی از بدن‌تان باشید.

تاپ ساعت شنی 27 فنره و 6 قزنه لیدی کلمبیا

تاپ ساعت شنی 27 فنره،6 قزنه لیدی کلمبیا، تناسب اندام برای خیلی از افراد، اصلی‌ترین معیار زیبایی است. مطمئناً اولین و بهترین راهکار داشتن اندام‌های متناسب و سلامت بیشتر، ورزش مستمر به همراه رژیم غذایی است؛ اما این دو عامل نیاز به زمان زیادی دارند.اگر نیاز به کاهش حجم فوری داشته باشیم، مثلاً برای مهمانی عروسی، باید به دنبال راهی جایگزین و فوری باشیم. اینجاست که پای گن‌های لاغری، مانند گن تاپی به میان می‌آید. با استفاده از این گن‌ها می‌توانید در لحظه بین 1 تا 3 سایز کم کنید.گن‌های لاغری انواع مختلفی دارند؛ به عنوان مثال تاپی، شکمی، شلوار و … . هر یک از این مدل‌ها برای کاهش حجم عضو خاصی از بدن طراحی شده‌اند.

لیپوساکشن و گن لاغری

بدن هرکس ساختاری پیچیده و منحصر به فرد دارد. گاهی می‌بینیم که بعضی نفرات مدت‌ها رژیم غذایی مناسبی دارند و به صورت مستمر ورزش می‌کنند اما، چربی‌های بعضی از قسمت‌های بدنشان سر سخت‌تر از آن است که با ورزش از بین برود.یکی از راه‌های پیشنهادی به این افراد، عمل لیپوساکشن است. لیپوساکشن، سلول‌هایی که مسئول ذخیره کردن چربی در قسمت خاصی از بدن هستند را به طور دائمی از بین می‌برد.
عمل لیپوساکشن هم مانند هر عمل جراحی دیگری نیاز به مراقبت‌های خاصی دارد. یکی از این مراقبت‌ها، استفاده از گن‌های لاغری برای جلوگیری از افتادگی پوست و پوشیدن جوراب‌های فشاری برای جلوگیری از آمبولی است.

گن تاپی از فنر های موجود در دور تا دور خود بهره می‌برد که فرم طبیعی بدن را حفظ کرده و گودی کمر را نیز پر می‌کند. همچنین 6 قزن دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان به سطوح مختلفی از فشار دست یافت. بندهای تاپی این گن قابل تنظیم بوده می‌توانید آن را متناسب با بدن خود تنظیم نمایید.برای مشاهده قیمت گن ساعت شنی آنچری با کیفیت میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید.

کاربردهای گن ساعت شنی

مناسب بعد از عمل جراجی و ابدو مناسب بعد از بارداری خانم ها جلوگیری از شل شدگی شکم بعد زایمان مناسب لباس های مجلسی دکولته استفاده روزانه جهت شکل دهی دایمی بدن گن لیدی کلمبیا جدیدترین مدل سال 1402 می‌باشد که برای اولین بار در ایران با بیست و هفت ردیف فنر و شش ردیف قزن می‌باشد، از لحاظ کیفیت و جنس و کشسانی و جمع کنندگی جز بهترین مدل های بازار ایران می‌باشد

نکته:برای داشتن  اندامی زیبا میتوانید از پروتز باسن و بغل ران مدل بلند آنچری استفاده کنید و از اندام خودتتان در لباس های مجلسی و بیرون لذت ببرید.

مشاهده مطالب بیشتر
دکمه بازگشت به بالا